На Житомирщині 149 домогосподарств отримають майже 1 млн грн компенсації за доїльні апарати

14.06.2018 17:19 Житомирська область, доїльні апарати, компенсація, обласний бюджет, домогосподарства, Ярослав Лагута Версія для друку
254  

Майже 1 млн гривень компенсації з обласного бюджету отримають 149 господарств Житомирщини за закуплені установки індивідуального доїння.

 

Таке рішення прийняла обласна комісія сьогодні, 14 червня, за участю заступника голови ОДА Ярослава Лагути та першого заступника облради Сергія Крамаренка.

 

За словами заступника голови ОДА Ярослава Лагути, 149 господарств області вже незабаром отримають компенсацію вартості закуплених установок індивідуального доїння на загальну суму 998 тис. 105 грн. Найбільш активно програмою відшкодування скористались жителі Чуднівського та Любарського районів, які подали відповідно 53 та 47 заявок та пакетів документів.

 

Також отримають кошти домогосподарства з Овруцького – 7, Баранівського – 6, Бердичівського, Пулинського та Ружинського – по 5, Романівського – 4, Новоград-Волинського, Хорошівського та Черняхівського – по 3, Андрушівському, Житомирському та Ємільчинському – по 2, Брусилівському та Коростишівському районів – по 1.

 

Всі домогосподарства області отримають компенсацію за установки індивідуального доїння у розмірі вартості придбання, але не більше 7 тис. грн.

 

Минулого року 296 домогосподарств Житомирщини отримали відшкодування за доїльні апарати на загальну суму 1,9 млн грн з обласного бюджету. На 2018 рік на цей напрям програми АПК депутати під час сесії виділили 1 млн грн.

 

Нагадаємо, що Ігор Гундич відвідав родини у Попільнянському та Любарському районах, які отримали компенсацію з обласного бюджету.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців