На Житомирщині англійську мову діти вивчають з іноземними волонтерами. ФОТО

14.06.2016 13:32 Житомирська область, англійська мова, мовні табори, GoCamp, Сергій Машковський Версія для друку
651  

Сьогодні, 14 червня, у Денишівській ЗОШ ім. В. Г. Бондарчука голова облдержадміністрації Сергій Машковський зустрівся з іноземними волонтерами, які в рамках програми GoСamps навчають дітей іноземній мові.

 

Понад 260 учнів Житомирщини відвідують 6 пришкільних таборів із поглибленим вивченням англійської мови. Табори GoСamps працюють у рамках проголошеного Року англійської мови в Україні та відбиралися за низкою критеріїв серед загальноосвітніх навчальних закладів з усієї країни. Особливістю табору GoСamps є те, що вчителі-іноземці в ігровій формі навчають школярів мові.

 

Основне завдання проекту – показати дітям, що вивчення мов – це легко і просто. Що літній табір може бути веселим, розважальним та яскравим.

 

Голова ОДА Сергій Машковський наголошує, що на Житомирщині у близько 70% шкіл діють літні мовні табори, серед яких 6 – із посиленим вивченням англійської: «Сьогодні в 450 загальноосвітніх навчальних закладах області працюють мовні табори, які відвідують понад 12 тисяч наших школярів. Саме ці діти отримають новий і незабутній досвід – вивчення англійської не за шкільною програмою, а в літньому таборі, поєднавши відпочинок, навчання та спілкування. Я вдячний волонтерам за те, що вони долучилися до проекту GoCamps, який відкрив перед нашими житомирськими школярами нові перспективи і можливості».

 

За його словами, англійська мова є тією ланкою, яка зв’язує нас з Європою: «Навчання у таборах відбуваються у формі гри, дітям цікаво і весело вивчати іноземну мову. З боку влади ми однозначно будемо підтримувати такі проекти. Це навіть не бажання, а необхідність нашого сучасного суспільства».

 

Довідково:

 

Cтатус GoCamp отримали 117 шкіл з 20-ти областей. Зокрема, на Житомирщині таких таборів шість: Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №21, Городоцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Радомишльського району, Новоград-Волинський навчально-виховний комплекс «Гімназія імені Лесі Українки – школа I ступеня», Житомирський екологічний ліцей №24, Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №28 м. Житомира ім. гетьмана Івана Виговського, Денишівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені В.Г.Бондарчука.

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців