На Житомирщині більше 700 осіб з інвалідністю отримали роботу у 2017 році

26.12.2017 12:03 Житомирська область, праця, працевлаштування, інваліди, рейтинг, Олексій Ясюнецький Версія для друку
305

За 11 місяців 2017 року на Житомирщині за сприяння служби зайнятості 712 людей з обмеженими фізичними можливостями отримали роботу. Завдяки такому показнику Житомирщина – шоста у всеукраїнському рейтингу з працевлаштування осіб з інвалідністю.

 

Про це повідомили під час круглого столу «Працевлаштування осіб з інвалідністю: актуальні проблеми та стратегія їх розв’язання в 2018 році», який відбувся в обласному центрі зайнятості за участю заступника Міністра соціальної політики України Наталії Федорович та заступника голови – керівника  апарату Житомирської ОДА Олексія Ясюнецького.

 

За словами директора обласного центру зайнятості Галини Корінної, кількість звернень людей з інвалідністю до служби зайнятості щорічно зростає. За 11 місяців 2017 року допомоги у працевлаштуванні потребували 3003 особи.

 

Заступник міністра соціальної політики України Наталія Федорович під час обговорення стратегічних питань залучення до праці осіб з інвалідністю зробила акцент на соціальній відповідальності бізнесу й кожної людини.

 

«Право на працю – одне з ключових прав людини, яке має забезпечуватись незалежно від того, чи людина на візку, незряча, нечуюча чи має інші проблеми. Це можливість почувати себе гідно. Я переконана, що нормативні рамки – це дуже добре, але це правові зобов’язання. Важливий момент – внутрішні моральні правила людей», – сказала вона.

 

Учасниками круглого столу за результатами обговорення були напрацьовані пропозиції до міністерства соціальної політики щодо запровадження низки регулюючих та стимулюючих механізмів активізації та прискорення процесу працевлаштування осіб з інвалідністю. Йдеться, зокрема, про компенсацію роботодавцям, які працевлаштовуватимуть безробітних з числа осіб з інвалідністю та військовослужбовців, звільнених з військової служби після участі у проведенні АТО, у розмірі від 25% до 50% фактичних витрат на оплату праці таких працівників. 

 

1

 

2

 

2

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців