На Житомирщині людей з інвалідністю вчать, як розпочати власну справу

16.05.2017 12:05 Житомирська область, тренінг, люди з інвалідністю, власний бізнес, розвиток, власна справа Версія для друку
391  

Люди з інвалідністю та постраждалі від конфлікту навчалися, як започаткувати власну справу на тренінгу із розвитку бізнес-навичок «Економічні можливості постраждалим від конфлікту».


Тренінг розпочався сьогодні, 16 травня, у готелі Reikartz.


«Метою навчання є підвищення рівня самозайнятості населення та сприяння розвитку малого бізнесу, започаткування власної справи. Участь у тренінгу беруть люди з інвалідністю з Бердичева, Баранівки, Пулин, Коростишева та Житомира. Сподіваюся, учасники навчатимуться тим речам, які полегшать їм працевлаштування. Крім цього, ми познайомимо учасників із тими людьми, які успішно започаткували свою справу», – зазначила координатор проекту Неля Ковалюк.


Загалом тренінговий курс включає 10 модулів (повних днів) і триватиме один місяць. Тренери розповідатимуть про вибір напрямків бізнесу, з яких легко стартувати, бізнес-ідеї та залучення клієнтів. Також учасники ознайомляться із сучасними методами просування товарів та послуг через інтернет, технікою продажу та бізнес-комунікацією.


Наприкінці навчання – фінансове планування та підготовка бізнес-планів, після чого кожен захищатиме власний розроблений бізнес-план.
Випускники тренінгової програми зможуть взяти участь у конкурсі міні-грантів (до 38 тис. грн.) на заснування свого малого бізнесу, а також будуть отримувати консультативну юридичну та методичну підтримку протягом 3 місяців.


Довідково. Тренінги щодо розвитку бізнес-навичок для людей з інвалідністю «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» проводить Житомирська обласна громадська організація людей з інвалідністю «Молодь. Жінка. Сім’я» за підтримки Українського Жіночого Фонду та USAID.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців