На Житомирщині нагородили обдарованих учнів – переможців олімпіад та конкурсів. ФОТО

18.05.2018 14:57 Житомирська область, освіта, олімпіади, конкурси, переможці, нагородження Версія для друку
664  

На Житомирщині нагородили учнів, які показали високі результати на олімпіадах та конкурсах.

 

Нагородження відбулося сьогодні, 18 травня, у Житомирі в обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.

 

Привітала з високими досягненнями учнів та їхніх вчителів заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Ольга Липовецька.

 

«З обдарованою дитиною завжди має працювати творчий і обдарований вчитель. Велике завдання вчителя – розкрити потенціал учня. І дивлячись сьогодні на ту кількість дітей, які показують високі результати на різноманітних конкурсах, наші вчителі з таким завданням справляються чудово», – зазначила Ольга Липовецька.

 

Переможці учнівських олімпіад, Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка отримали відзнаки та подарунки.

 

Крім того, отримали нагороди і відзнаки кращі заклади освіти за підсумками ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та вчителі, які підготували переможців фінального етапу учнівських олімпіад з навчальних предметів.

 

Кращі заклади освіти за підсумками ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів:

  1. Черняхівська гімназія
  2. Житомирська міська гімназія № 23 ім. М. Й. Очерета
  3. ЗОШ І-ІІ ступенів № 27 м. Житомир
  4. Ліцей №25 м. Житомир
  5. Коростишівська гуманітарна гімназія № 5 ім. Т.Г. Шевченка

Кращі учасники ІІІ етапу  всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів за  підсумками 2017-2018 н.р.

 

Клас

ПІБ

Заклад освіти

11

Юрченко Олена Володимирівна

Черняхівська гімназія

11

Баженов Олесь  В’ячеславович

КЗ «Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей» Житомирської обласної ради

11

Кириленко Марія Сергіївна

Коростишівська гуманітарна гімназія № 5 ім. Т.Г. Шевченка

9

Бондарчук Тимофій Володимирович

Житомирський міський ліцей при ЖДТУ

8

Рибак Марина Іванівна

Бердичівський загальноосвітній колегіум №14

10

Олехнович Діана Олександрівна

ОНЗ Овруцька ЗОШ I-III ст. № 1

 

Переможці ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2018 році

 

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Повна назва закладу освіти (відповідно до статуту)

4

Столітня Яна Сергіївна

Ружинська гімназія

5

Малинівський Аркадій Юрійович

Житомирська міська гімназія №3

6

Ліщинська Каріна Іванівна

Новогуйвинська гімназія Житомирського району

7

Калабішка Маріанна Євгенівна

Українківська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів Малинського району

7

Бойко Каріна Вікторівна

Малинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3

8

Стаценко Данило Андрійович

Вільшанська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів Чуднівського району

8

Матвійчук Анна Вікторівна

Малинський загальноосвітній навчально-виховний комплекс «Школа-ліцей №1 ім. Ніни Сосніної» І-ІІІ ст.

9

Супруненко Софія Анатоліївна

Коростенська міська гімназія

11

Краснобока Марина Сергіївна

Головинська гімназія Черняхівського району

 

Переможці VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів за 2018 рік

 

Клас навчання

Прізвище, ім’я, по батькові конкурсанта

Заклад освіти 

5

Шарова Валерія Олександрівна

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 28 м. Житомира імені гетьмана Івана Виговського

6

Глущенко Юлія Артемівна

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №21 м. Житомира

10

Постіженко Анна Вікторівна

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №36 імені  Я. Домбровського м. Житомира

10

Ткачук Наталія Ігорівна

КЗ «Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей» Житомирської обласної ради

11

Мітнічук Богдан Олександрович

Новогуйвинська гімназія Житомирського району

11

Новік Марія Олександрівна

Комунальна установа Романівської районної ради "Опорний навчальний заклад "Романівська гімназія"

11

Краснобока Марина Сергіївна

Головинська гімназія Черняхівського району

 

Переможці IV фінального етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 20107-2018 н.р.

 

П.І.П. учня

Клас навчання

Назва навчального закладу

Предмет

Диплом

Добровольський Олексій Романович

10

Бердичівський загальноосвітній навчально-виховний комплекс № 4

Англійська мова

І

Попов Артем Валерійович

11

Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 імені С. Ковальчука м. Житомира

Біологія

ІІІ

Нечипоренко Марія Вікторівна

8

Житомирська загальноосвітня приватна школа І-ІІІ ступенів «сяйво»

Географія

І

Кропивницька Анна Олександрівна

8

Коростишівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей інформаційних технологій» ім. Л.Х. Дарбіняна

Географія

ІІ

Черниш Ярослава Андріївна

11

Ліцей №25 м. Житомира

Географія

ІІ

Вишнівська Руслана Олександрівна

11

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 28 м. Житомира імені гетьмана Івана Виговського

Географія

ІІ

Олехнович Діана Олександрівна

10

Опорний навчальний заклад «Овруцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1»

Географія

ІІІ

Кушнір Лілія Сергіївна

10

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  № 5 м. Житомира

Екологія

І

Добровольський Богдан Анатолійович

11

Ліцей № 25

м. Житомира

Екологія

ІІІ

Тонкошкур Олег Русланович

10

Малинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3

Економіка

ІІІ

Кочубей Костянтин Максимович

9

Ліцей № 25 м. Житомира

Інформатика

ІІ

Шимон Максим Олександрович

11

Житомирський екологічний ліцей № 24

Інформатика

ІІІ

Голубко Віталій

Геннадійович

8

Навчально-виховний комплекс № 10 м. Бердичева

 

Інформатика

ІІІ

Шевчук Катерина Василівна

8

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 м. Житомира

Історія

І

Постіженко Анна Вікторівна

10

Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 36 ім. Я. Домбровського

Історія

ІІ

Юрченко Олена Володимирівна

11

Черняхівська гімназія Черняхівського району

Історія

ІІ

Ящук Данило Романович

10

Житомирський екологічний ліцей  № 24

Історія

ІІІ

Скиба Ольга Олегівна

11

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27 м. Житомира

Польська мова і література

ІІІ

Матіяш Дар’я Олександрівна

9

Коростишівська гуманітарна гімназія № 5 ім. Т.Г. Шевченка

Правознавство

ІІ

Кириленко Марія Сергіївна

11

Коростишівська гуманітарна гімназія № 5 ім. Т.Г. Шевченка

Правознавство

ІІ

Павлюченко Софія Дмитрівна

10

Бердичівський загальноосвітній навчально-виховний комплекс № 4

Правознавство

ІІІ

Рибак Марина Іванівна

8

Бердичівський загальноосвітній колегіум №14

Українська мова і література

І

Войтенко Валерія Олегівна

10

Головинська гімназія Черняхівського району

Українська мова і література

ІІІ

Краснобока Марина Сергіївна

11

Головинська гімназія Черняхівського району

Українська мова і література

ІІІ

Ляшенко Анна Валентинівна

11

Бігунська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Овруцького району

Українська мова і література

ІІІ

Макаров Даниїл Павлович

8

Житомирський міський ліцей при ЖДТУ

Фізика

ІІІ

Рідзель Вікторія Русланівна

10

Житомирська міська гімназія № 3

Французька мова

ІІІ

Лабунець Артем Русланович

8

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  № 19 м. Житомира

Хімія

ІІІ

 

Випускники 11 класів, які показали найкращі результати на обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів за 2015-2018 р.р.

 

ПІБ

Заклад освіти

Юрченко Олена Володимирівна

Черняхівська гімназія

Бобкова Віталіна  Сергіївна

Житомирська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 27

Кириленко Марія Сергіївна

Коростишівська гуманітарна гімназія

 № 5 ім. Т.Г. Шевченка

Бірюченко Олексій Вікторович

Новоград-Волинська ЗОШ І – ІІІ ступенів  №7

Баженов Олесь  В’ячеславович

КЗ «Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей» Житомирської обласної ради

Іваненко Ольга Володимирівна

Житомирська міська гуманітарна гімназія №23 ім. М. Очерета

Котельникова Валерія Геннадіївна

загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 21

Вінський Владислав Віталійович

НВК «Гімназія ім. Лесі Українки – школа

І ступеня»

Коренівський Матвій Олександрович

ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 ім. В. В.Бражевського

Коцюба Ольга Ігорівна

Житомирська міська гуманітарна гімназія № 23 ім. М. Очерета

Сорока Олександра Миколаївна

ЗОШ І-ІІІ ступенів  № 10 м. Новограда-Волинського

Попов Артем Валерійович

СЗОШ І-ІІІ ст. № 12 м. Житомира

Черниш Ярослава Андріївна

Ліцей № 25 м. Житомира

Краснобока Марина Сергіївна

Головинська гімназія

Новік Марія Олегівна

Романівська гімназія

Петрук Олексій Вікторович

Ємільчинська ЗОШ I-III ступенів № 1

Колесник Яна Ярославівна

Пулинська ЗОШ  I-III ступенів

 

Вчителі, які підготували переможців фінального етапу учнівських олімпіад з навчальних предметів

 

Вчитель

Заклад освіти

Предмет

Зорнік Тетяна Євгенівна

Коростишівська гуманітарна гімназія № 5 ім. Т.Г. Шевченка

Правознавство

Ніколюк Людмила Петрівна

Коростишівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей інформаційних технологій» ім. Л.Х. Дарбіняна

Географія

Лазарчук Світлана Михайлівна

Бердичівський загальноосвітній колегіум №14

Українська мова і література

Макодзей Наталія Кирилівна

Бердичівський загальноосвітній навчально-виховний комплекс № 4

Англійська мова

Яремчук Тетяна Олексіївна

Бердичівський загальноосвітній навчально-виховний комплекс № 4

Правознавство

Трач Іван Володимирович

Навчально-виховний комплекс № 10 м. Бердичева

Інформатика

Ємець Тарас Володимирович

Житомирський міський ліцей при ЖДТУ

Фізика

Бондарчук Ірина Василівна

Житомирська загальноосвітня приватна школа І-ІІІ ступенів «Сяйво»

Географія

Ващук Олена Василівна

ЗОШ І-ІІІ ст. № 19 м. Житомира

Хімія

Жуковський Сергій Станіславович

Ліцей №25 м. Житомира

Інформатика

Зубарева Вікторія Володимирівна

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

№ 27 м. Житомира

Польська мова і література

Ільченко Лариса Олександрівна

Спеціалізована загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 12 імені С. Ковальчука м. Житомира

Біологія

Каплінська Надія Дмитрівна

Житомирський екологічний ліцей № 24

Історія

Кононенко Жанна  Василівна

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 

№ 5 м. Житомира

Екологія

Котенко Любов Володимирівна

Житомирська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів №36 ім. Я. Домбровського

Історія

Кравець Наталія Михайлівна

Ліцей № 25 м. Житомира

Географія

Левченко Любов Григорівна

Житомирська міська гімназія № 3

Французька мова

Магалецька Тетяна Діонісіївна

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

№ 28 м. Житомира імені гетьмана Івана Виговського

Географія

Тарасун Наталія Павлівна

Ліцей № 25 м. Житомира

Екологія

Шкідченко Катерина Борисівна

ЗОШ I-III ступенів №5 м. Житомира

Історія

Нищенко Наталія Сергіївна

Малинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3

Економіка

Залізко Наталія Володимирівна

Опорний навчальний заклад «Овруцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1»

Географія

Калюк Любов Антонівна

Бігунська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Овруцького району

Українська мова і література

Мазур Лариса Василівна

Черняхівська гімназія Черняхівського району

Історія

Собко Анна Володимирівна

Головинська гімназія Черняхівського району

Українська мова і література

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців