На Житомирщині напрацьовують регіональний план реформування інтернатів. ФОТО

12.03.2018 18:00 Житомирська область, освіта, інтернатні заклади, реформування, фундація "Lumos", Лариса Шевчук Версія для друку
382  

Житомирська область сьогодні на передовій щодо реформування закладів і вже напрацьовує регіональний план реформування інтернатних закладів.

 

Представники сфери освіти, охорони здоров’я, соціальної політики, фінансів  спільно із фундацією «Lumos» сьогодні, 12 березня, розпочали триденний тренінг, де і розробляють ідеї плану.

 

«Сьогодні із фундацією «Lumos» ми розпочали триденний тренінг. На ньому ми напрацьовуємо ідеї до плану реформування інтернатів. Зараз у нас стадія напрацювання, як області розробити цей план – як дітей влаштувати, які послуги надавати, скільки їх потрібно, які будинки будувати та інше. Це таке стратегічне планування до 2026 року. Вже у середу ми презентуємо результат нашої роботи – регіональний план», – сказала начальник управління освіти і науки ОДА Лариса Шевчук.

 

За Національною стратегією і планом дій, затвердженим Урядом, кожен регіон у цьому році має затвердити регіональний план дій. Саме Житомирщина буде першою і на цьому досвіді інші регіони будуть розробляти свої плани – буде відбуватися трансформація закладів та створення послуг.

 

Нагадаємо, що Житомирська ОДА підписала Меморандум із Уповноваженим Президента та організацією Джоан Роулінг щодо реформування інтернатів.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців