На Житомирщині планують заходи для економічного і соціального розвитку. ФОТО

25.11.2016 16:50 Житомирська область, соціальний розвиток, економічний розвиток, робоча група, Програма, Ярослав Лагута Версія для друку
759  

Пріоритетні напрями роботи на 2017 рік, шляхи їх досягнення, прогнозні показники та заходи у рамках програми економічного і соціального розвитку Житомирської області розглядали сьогодні, 25 листопада, у Житомирській ОДА на засіданні робочої групи.

 

Засідання пройшло під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Ярослава Лагути та першого заступника голови облради Сергія Крамаренка.

 

Ярослав Лагута закликав учасників до активної роботи та діалогу, аби не просто поінформувати про основні напрями діяльності у своїй галузі, але й обговорити проблемні моменти.

 

Загальний прогнозний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації заходів Програми, становить 2 млрд 645 млн 932,2 тис. грн.

 

Фінансування буде здійснюватися за рахунок коштів інвесторів, суб’єктів господарювання, державного бюджету, у тому числі державного фонду регіонального розвитку, обласного та місцевих бюджетів, а також інших джерел, не заборонених законодавством.

 

Керівники структурних підрозділів ОДА розповіли про основні напрями роботи по галузях у 2017 році, зупинилися на проблемних питаннях.

 

За результатами засідання члени робочої групи прийняли рішення погодити проект Програми та взяти його за основу, а також опрацювати озвучені пропозиції і зауваження. Згодом проект буде поданий на розгляд постійним комісіям обласної ради.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців