На Житомирщині продовжуються ремонти доріг у рамках митного експерименту. ФОТО

22.11.2017 15:59 Житомирська область, ремонт, дороги, кошти, митниця, покриття, Ігор Гундич, перевірка Версія для друку
748  

В області триває ремонт доріг за кошти від перевиконання митних платежів. Нині роботи ведуться на 20 об’єктах. Підрядники вже влаштували асфальтобетонне покриття на шляхах області на суму більше 86 млн грн.

 

За дорученням голови ОДА Ігоря Гундича управління промисловості розвитку інфраструктури та туризму спільно зі Службою автомобільних доріг перевіряють якість та темпи виконання ремонтних робіт.

 

Вчора, 21 листопада, перевірку здійснили у Житомирському та Бердичівському районах.

 

Зокрема, поточний середній ремонт завершено на дорозі С060611 /Житомир – Сквира – Ставище/ - Піски, С060314 під’їзд до с.Гальчин та С060318 /Шепетівка – Чуднів – Бердичів/ - Гардишівка через Кустин.

 

На цих ділянках у 1,6км, 1,7 км та 2,4 км підрядник влаштував вирівнюючий шар покриття із асфальтобетонної суміші та укріпив обочини доріг. Загальна вартість виконання робіт на цих 3 ділянках складає більше 7 млн 769 тис. грн.

 

Також робітники продовжують ремонт на 4 км автодороги О 060305 Бердичів – Іванопіль. На цій ділянці проводять необхідні підготовчі роботи та влаштовують асфальтобетонне покриття. Вартість робіт на цій ділянці складає 4 млн 807 тис. грн.

 

Нагадаємо, що в Ушомирській громаді ремонтували дорогу за кошти від збору митних платежів. А з переліком та картою доріг, ремонт на яких стартував у серпні, можна ознайомитись ТУТ.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців