ІІІ етап Кубку України з мотокросу пам'яті С.П. Корольова проходить сьогодні, 28 травня, біля с. Клітчин на Житомирщині.

 

Спортсмени різного віку – від 4 і до 60 років, різних категорій – від аматорів до ветеранів, із різних куточків України і навіть з Італії приїхали на кубок, аби позмагатися у мотомайстерності.

 

Вітали спортсменів-учасників змагань Віце-прем'єр-міністр України - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, голова Житомирської ОДА Ігор Гундич, міський голова Сергій Сухомлин, президент федерації мотоспорту України в Житомирській області Олександр Бочковський.

 

«Житомир є спортивний, зі своєю традицією мотокросу і відомий такими своїми брендами, як Сергій Корольов, 95 бригада. Футболки з зображенням 95-тки також отримають переможці. Ми – європейська країна і маємо націлюватися на змагання європейського рівня», – сказав Геннадій Зубко.

 

За словами Олександра Бочковського, особливістю цих змагань є оновлений мототрек, що має більше сподобатися спортсменам.

 

Кубок з мотокросу є вже традиційним для Житомирщини і проводиться з 1952 року (з перервами). 

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців