На Житомирщині ще 12 жителів отримають 590 тис. грн за обладнання приватних сонячних станцій

5.07.2018 15:51 Житомирська область, сонячні станції, встановлення, компенсація, обласний бюджет, підтримка Версія для друку
367

Ще 12 власників сонячних електростанцій на Житомирщині, які встановили альтернативне джерело енергії у приватних домогосподарствах, отримають 590 тис. грн компенсації з обласного бюджету.

 

Відповідне рішення прийняли під час засідання обласної комісії сьогодні, 5 липня.

 

За інформацією департаменту регіонального розвитку ОДА, у найближчий час 12 власників приватних сонячних станцій отримають відшкодування за обладнання на загальну суму 590 тис. грн. Це жителі із Бердичівського, Любарського, Житомирського районів, а також м. Новоград-Волинський. Лише одна зі станцій має потужність у 10 кВт, всі інші – 15, 20 та 30 кВт.

 

Крім цього, ще 4 жителі області подали заявки до ОДА та наразі завершують оформлення необхідних документів, щоб отримати відшкодування за встановлення сонячних станцій.

 

Загалом на Житомирщині програмою енергозбереження вже скористались 58 власників приватних сонячних станцій.

 

У 2018 році в обласному бюджеті передбачено 4 млн грн на програму «теплих кредитів» та компенсацію за сонячні електростанції.

 

Програма передбачає відшкодування у розмірі до 50 тис. гривень з обласного бюджету – 15% від вартості систем сонячного теплопостачання та 20% від вартості сонячних батарей та дахових панелей, а також обладнання і матеріалів для використання альтернативних джерел енергії.

 

Детальніше про отримання коштів на встановлення сонячних батарей та електростанцій читайте ТУТ.

 

Крім того, що власники станцій використовують сонячну енергію для своїх потреб, вони також можуть продавати електроенергію державі за «зеленим тарифом». Детальніше про «зелений» тариф і як його підключити, читайте ТУТ.

 

За довідками можна звертатися за телефонами: (0412) 47-46-44, 47-46-42, (0412) 47-47-12.

 

Нагадаємо, що на Житомирщині планується будівництво 3 потужних сонячних станцій, а вчора французький інженер-винахідник Ліонель Серра на власному сконструйованому велосипеді із сонячними панелями проїхав дорогами Житомирщини.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців