На Житомирщині у рамках реформи розбудови сільської медицини планують створити близько 50 амбулаторій

25.10.2017 15:33 Житомирська область, медицина, охорона здоров’я, реформа, амбулаторії, сільська медицина, Ярослав Лагута Версія для друку
595

1На наступному тижні кожна область має подати у Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ пропоновану мережу розвитку сільської медицини, а саме – створення амбулаторій.

 

Таке завдання від заступника Міністра Лева Парцхаладзе отримали області сьогодні, 25 жовтня, під час відеонаради, у якій взяв участь заступник голови Житомирської ОДА Ярослав Лагута.

 

«На сьогодні у бюджеті закладено 4 млрд гривень для розбудови сільської медицини. Поки відбувається розподіл коштів, ідуть підготовчі процеси, ми маємо вже затвердити мережу амбулаторій, вирішити питання із земельними ділянками, щоб не затягувати цей процес і у наступному році мати вже результат», – наголосив Лев Парцхаладзе.

 

За словами Ярослава Лагути, в області вже є проект такої мережі, яка включатиме близько 50 амбулаторій. Проте цей процес буде змінюватися з погляду на формування об’єднаних громад, які також будуть брати у цьому участь і вирішувати, де і скільки їм потрібно амбулаторій чи ФАПів.

 

Області внесуть свої пропозиції і зауваження щодо єдиного проекту амбулаторії, мережі медичних закладів. Найкращий досвід будуть впроваджувати на всій території України.

 

1

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців