На Житомирщині учасники АТО вивчають англійську та здають на права

12.02.2018 12:16 Житомирська область, професійна адаптація, учасники АТО, англійська мова, курси Версія для друку
292

1На Житомирщині учасники АТО можуть пройти курси професійної адаптації – вивчити англійську, отримати водійське посвідчення або освітньо-кваліфікаційний рівень. У 2015-2017 рр. професійну адаптацію пройшли 1200 учасників АТО. На це було виділено 6 млн грн.

 

Найбільш популярним напрямком адаптації є курси водіїв автотранспортних засобів. Курси з вивчення англійської мови у 2017 році пройшли 24 атовця.

 

Учасник АТО Олександр після того, як повернувся зі сходу влаштувався на роботу та скористався професійною адаптацією – курси англійської мови. Отримані знання чоловік зараз використовує у роботі для спілкування із іноземцями.


Курси з вивчення англійської мови Олександр закінчив у минулому році.


«Я зараз працюю на підприємстві, де іноді потрібно спілкуватися із іноземцями. Саме тому я вирішив підтягнути свої знання та пішов на курси. Зараз в мене рівень вище середнього – можу спілкуватися та підтримувати розмову. Якщо є можливість опанувати щось нове, або підтягнути старі знання – це потрібно робити», – розповідає Олександр.


Також він додав, що викладач курсів досвідчена, знає, як за 4 місяці досягнути результату, але багато чого залежить від людини та її бажань.
Для отримання послуг професійної адаптації необхідно звернутися до органів соціального захисту населення за місцем реєстрації або фактичного місця проживання із відповідною заявою та документами. З переліком професій та курсів можна ознайомитись ТУТ.


За роз'ясненнями з питань надання послуг з професійної адаптації учасники АТО можуть звертатися:


• до департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації за телефоном (0412) 47-47-19;


• у районні (міські) управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації або фактичного місця проживання.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців