На Житомирщині відкрили сучасний реперфузійний центр. ФОТО

27.10.2017 14:54 Житомирська область, реперфузійний центр, інфаркт, обласна лікарня, відкриття, Ігор Гундич Версія для друку
1357  

У Житомирській обласній клінічній лікарні імені О.Ф.Гербачевського відкрили сучасний реперфузійний центр, анонсований головою ОДА Ігорем Гундичем на початку 2017 року.

 

Відкриття відбулося сьогодні, 27 жовтня, за участю керівництва області.

 

«Відтепер на Житомирщині завдяки інфарктному центру європейського рівня ми зможемо зменшити кількість летальних випадків у 3 рази. Цей центр – це символ якісних змін, що відбуваються на Житомирщині. Люди тільки тоді повірять у реформи, коли будуть отримувати якісні послуги», – наголосив Ігор Гундич.

 

Завдяки сучасному центру вдасться продовжити життя пацієнтів із гострим інфарктом міокарду, які потребують термінової реперфузії.

 

Центр на 12 ліжок надаватиме допомогу в цілодобовому режимі шляхом проведення невідкладних первинних коронарних втручань у 70% випадках, тобто 700 інфарктів міокарда на рік.

 

За словами голови ОДА, на ремонт та обладнання спрямували 8,4 млн грн із обласного бюджету.

 

«У наступному році ми зробимо усе можливе, щоб цей інфарктний центр мав сучасний гелікоптер, аби мати змогу швидко доставити пацієнта. Адже у таких випадках головну роль відіграє саме час», – зазначив Ігор Гундич.

 

Він також повідомив, що другий ангіограф, який так необхідний центру, спробують придбати у співфінансуванні з обласного та місцевих бюджетів.

 

Вже з 1 листопада репер фузійний центр прийматиме своїх перших пацієнтів.

 

Довідково:

 

У Житомирській області щороку реєструється близько 1000 випадків гострого коронарного синдрому з розвитком інфаркту міокарда, 75-80% з яких – це катастрофічні інфаркти, які потребують термінової реперфузії.

 

На сьогодні клінічна лікарня ім. О. Ф.Гербачевського є єдиним в області медичним закладом, який має можливість надавати високоспеціалізовану медичну допомогу пацієнтам області з гострим коронарним синдромом в цілодобовому режимі (режим 24 год./7 днів на тиждень/365 днів на рік) шляхом проведення невідкладних первинних коронарних втручань в 70% випадках.

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців