На Житомирщині відтепер можна придбати сучасну сільськогосподарську техніку. ФОТО

8.06.2016 11:49 Житомирська область, сільськогосподарська техніка, TITAN MACHINERY Версія для друку
635  

Вчора, 7 червня, у с. Левків Житомирського району відбулося урочисте відкриття центру із продажу та обслуговування сільськогосподарської техніки ТОВ «TITAN MACHINERY UKRAINE».

 

У заході взяли участь начальник управління агропромислового розвитку ОДА Руслан Кирилюк, керівники агроформувань області, представники банків-партнерів.

 

Під час урочистостей відбулася демонстрація сучасної техніки Case IH. Зокрема, були представлені трактори, сівалка зернова суцільного висіву, дискові борони, глибокорозпушувач, самохідний сільськогосподарський обприскувач, комбайн.

 

Представники компанії показали також заздалегідь підготовлені та засіяні за американською технологією «Twin Row» площі соняшнику, кукурудзи та сої. Ця технологія використовується в Україні вже третій рік та зарекомендувала себе такою, що забезпечує збільшення врожайності на 15-18%.

 

Сільськогосподарським виробникам усіх форм власності надається можливість за рахунок коштів державного бюджету отримати на умовах фінансового лізингу різноманітну сільськогосподарську техніку як вітчизняного, так і іноземного виробництва після проведення лізингоодержувачем попередньої оплати в розмірі від 10% її вартості, надання документів згідно Порядку та обов’язкового страхування предмета лізингу.

 

Строк лізингу – від 3 до 7 років. За користування лізинговою технікою лізингоодержувач сплачує комісію в розмірі половини облікової ставки Національного банку України.

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців