На Житомирщині Всеукраїнський день футболу відзначили з Президентом Федерації футболу України. ФОТО

28.04.2017 15:38 Житомирська область, Бердичів, футбол, Федерація футболу, Андрій Павелко, Руслан Павлюк Версія для друку
508  

Президент Федерації футболу України Андрій Павелко взяв участь в урочистостях до Всеукраїнського дня футболу у місті Бердичеві.

 

Захід відбувся сьогодні, 28 квітня, на стадіоні «Прогрес». Жителі міста відзначали також 20-річчя ФК «Бердичів» та Бердичівської ДЮСШ.

 

Вітали спортсменів Президент ФФУ Андрій Павелко, народний депутат України Олександр Ревега, голова Житомирської обласної федерації футболу Руслан Павлюк та міський голова Василь Мазур.

 

Президент Федерації футболу України привітав усіх футболістів і зазначив: «Впевнений, що у майбутньому тут з’являться легенди українського футболу. Ми бачимо, що у молодих спортсменів є бажання грати, тренуватися, виступати за своє місто, області і збірну України. Всі ми будемо чекати від них успіхів».

 

Також Андрій Павелко пообіцяв, що Федерація зробить усе можливе, щоб у дитячо-юнацької спортивної школи Бердичева з’явився спортивний майданчик зі штучним покриттям.

 

За вагомий внесок у розвиток футболу тренери, спортсмени та жителі міста отримали відзнаки від Федерації футболу України, а дитячі футбольні команди і команди ветеранів – комплекти футбольних м’ячів.

 

За словами Андрія Павелка, у столиці високо оцінюють роботу обласної федерації футболу. «Особливо покращився розвиток футболу на Житомирщині з приходом нового керівника, молодого і амбіційного Руслана Павлюка, який зміг об’єднати команди та зробити так, щоб в області створювала нова сторінка розвитку українського футболу. Ми з нетерпінням чекаємо нових перемог саме Житомирської обласної федерації футболу», – розповів Президент ФФУ.

 

У рамках заходу на стадіоні пройшов футбольний матч серед дитячо-юнацьких футбольних клубів м. Бердичева та ветеранами.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців