На Житомирщині вже 1472 кредити надано за програмою з енергоефективності

16.09.2015 09:00 Версія для друку
350

З кожним тижнем програма з енергоефективності стає все популярнішою.

 

За останні два тижні, з 1 по 14 вересня, за державною програмою з енергоефективності банки видали кредитів на загальну суму 84 млн грн.

 

Державною підтримкою на придбання «негазових» котлів та енергоефективного обладнання і матеріалів скористалося ще 2815 домогосподарств.

 

Загалом з моменту старту програми банками видано кредитів на заміну газових котлів та придбання енергоефективних матеріалів на суму 474,2 млн грн. Загальна кількість кредитів становить 28 249.

 

Станом на 15 вересня 2015 року в Житомирській області за державною програмою з енергоефективності надано 1472 кредити. Зокрема, АТ «Ощадбанк» видано 1325 кредитів на суму 22 млн 14 грн, з яких 397 кредитів на заміну газових котлів. ВАТ «Укргазбанк» надало населенню 143 кредити на суму 2,8 млн грн та АТ «Укрексімбанк» – 4 кредити на суму 135 тис. грн.

 

Будь-яке домогосподарство, яке вирішило провести заходи з утеплення, зможе знайти для себе необхідний «енергоефективний продукт». Населенню пропонується відшкодування 20 % суми кредиту на заміну газових котлів, 30 % – на енергоефективне обладнання та матеріали для індивідуальних власників та 40 % – для ОСББ, а також 70 % – для отримувачів субсидій. 

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців