1Хедхантером, який залучатиме інвестиції в Житомирську область, бажають стати 18 кандидатів, а проектними менеджерами – 9.


Про це повідомив директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації Олексій Шатило сьогодні, 28 лютого після завершення прийому документів.


«Вчора у нас завершився прийом документів. В Агенції регіонального розвитку виявили бажання працювати 27 осіб, з них 18 хочуть бути хедхантером, а 9 проектними менеджерами», – сказав Олексій Шатило.


Також він додав, що наразі опрацьовуються всі резюме та найближчим часом розпочнуться співбесіди із кандидатами.


Нагадаємо, голова ОДА Ігор Гундич одразу після призначення заявив, що шукатиме спеціальну особу, яка займатиметься пошуком і залученням в область інвестицій – хедхантера. Він має посилити співпрацю з інвесторами в напрямку реалізації інвестиційних проектів, а також представляти можливості Житомирщину, у тому числі на заходах міжнародного рівня.


Довідково. За останні 2 роки в економіку області іноземними інвесторами вкладено 18,2 млн. дол. США прямих інвестицій. На території Житомирщини працюють 395 підприємств з іноземним капіталом працюють в області – Житомирщині довіряють Німеччина, Польща, Нідерланди, Італія, Швейцарія, Данія та інші країни, які ведуть тут успішний бізнес.

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців