Ігор Гундич відкрив перший на Житомирщині інноваційний навчально-тренінговий клас. ФОТО

20.12.2018 14:18 Житомирська область, Бердичівський район, відкриття, освіта, клас, тренінги, Ігор Гундич Версія для друку
334

Перший інноваційний навчально-тренінговий клас відкрили сьогодні, 20 грудня, на Житомирщині, у Бердичівському педагогічному коледжі, де навчаються майбутні освітяни.

 

Відкрив сучасний тренінговий клас голова Житомирської ОДА Ігор Гундич.

 

«Вчителі мають першими вчитися і опановувати нові технології. Сьогодні ми відкриваємо перший в області інноваційний навчально-тренінговий клас. На його облаштування держава у рамках освітньої реформи спрямувала близько 600 тис грн. Майбутні вчителі та вихователі будуть використовувати новітні методики та зручні програми для роботи із дітьми у навчальних закладах. Освітяни області також зможуть проходити перепідготовку на базі тренінгового класу», – зазначив Ігор Гундич.

 

Як повідомив голова ОДА Ігор Гундич, днями запрацює такий же клас у Коростишеві на базі ліцею, а у наступному році планують за кошти обласного бюджету відкрити такий же центр в інституті післядипломної освіти у м. Житомирі.

 

Це унікальний клас, де одночасно зможуть навчатись 25 дітей, при цьому використовуючи сучасні інтерактивні інформаційно-комунікаційні технології.

 

Новітнє обладнання – інтерактивну панель, багатофункціональний пристрій, ноутбук, 25 планшетів учням, Wi-Fi роутер, документ-камера – закуплено за кошти державної субвенції у розмірі 596 тис. 970,0 грн.

 

Такий клас дозволить:

 

 • організувати дистанційне та електронне навчання учнів шкіл, студентів закладів освіти;
 • підготувати старшокласників до зовнішнього незалежного оцінювання;
 • проводити онлайн-конференції, віртуальні та ЗD-екскурсії;
 • розробляти та удосконалювати матеріали для практичного використання в професійній діяльності;
 • забезпечити комп'ютерне тестування знань учасників освітнього процесу;
 • проводити психологічні онлайн-тренінги та консультації для різних категорій населення;
 • здійснювати науково-професійне консультування майбутніх соціальних працівників (студентів відділення «Соціальна робота»);
 • створювати інтерактивні навчальні, мистецькі, соціальні проекти тощо.

 

Наразі у коледжі навчається 403 студенти, з яких більшість 324 особи – за регіональним замовленням. Ще 60 осіб навчаються на контрактній формі, 74 – на заочній. Серед студентів є діти-сироти, 14 дітей з обмеженими фізичними можливостями, 20 осіб – діти учасників бойових дій у зоні АТО.

 

Довідково: КЗ «Бердичівський педагогічний коледж» Житомирської обласної ради  – освітній заклад, що здійснює якісну підготовку педагогічних кадрів за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст.

 

Коледж готує фахівців зі спеціальностей:

 • 012 «Дошкільна освіта».
 • 025 «Музичне мистецтво» .
 • 231 «Соціальна робота».

 

Навчальний процес у коледжі забезпечує 84 викладачів, з них 3 – кандидати наук, 43 – мають звання «методист», «старший викладач», 68 – мають вищу кваліфікаційну категорію.

 

Студенти коледжу беруть постійно участь у Всеукраїнських та міжнародних науково-практичних конференціях, мовно-літературних конкурсах та є переможцями цих конкурсів.

 

З  2016 року колектив коледжу є активним учасником українсько-італійського проекту з інклюзивної освіти, започаткованого Громадською організацією ISCOS Регіонального управління Емілія Романья (Італія), Пармським університетом та Житомирським державним університетом імені Івана Франка. Влітку 2017 року на базі коледжу вперше в  області проведено   Міжнародну італійсько-українську літню школу «Проектування інклюзії: цінності, інструменти, шляхи»  для  педагогів ЗДО, ЗОЗ, асистентів вчителів, викладачів закладів вищої освіти.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців