На Житомирщині завершують ще один об’єкт ДФРР – Барашівську школу. ФОТО

5.07.2018 16:19 Житомирська область, Барашівська ОТГ, школа, реконструкція, утеплення, завершення, роботи, ДФРР Версія для друку
333

На Житомирщині – посилена увага за об’єктами, які реконструюються і відновлюються за кошти ДФРР. Кожен із них перебуває на особистому контролі голови Житомирської ОДА Ігоря Гундича.

 

Серед проектів ДФРР, які на фінальному етапі реалізації, – Барашівська ЗОШ, основні роботи з термомодернізації якої вже виконані. Навчальний заклад утеплили, пофарбували у яскраві кольори, перекрили покрівлю.

 

Про фінальний етап робіт у школі, яку відновлюють за кошти ДФРР та місцевого бюджету, розповів голова ОТГ Сергій Варварчук.

 

«Підрядник завершує основні роботи з реконструкції навчального закладу. Уже утеплили та пофарбували одну стіну спортзалу, яка була незавершеною, та облицювали плиткою близько 50% фундаменту. Ще залишається влаштувати вимощення біля фундаменту та реконструювати 7 допоміжних входів/виходів, які не були передбачені у проекті. У зв’язку з додатковими роботами завершити оновлення школи плануємо до 15 серпня», – зазначив Сергій Варварчук.

 

Також голова Барашівського ОТГ повідомив, що у школі зараз ведуться роботи з облаштування приміщення під медіатеку, за власні кошти роблять ремонт у кабінетах хімії та географії відповідно до проекту ОДА, й початкових класах.

 

Роботи з реконструкції Барашівської школи розпочали у 2017 році. Загальна вартість робіт складає 3 млн 824 тис. грн.

 

У рамках проекту вже виконали підсилення ділянок стін приміщення з тріщинами, заміну існуючої покрівлі з азбестоцементних листів на покрівлю з проблистів по існуючій кроквяній системі, утеплення зовнішніх стін і цоколя, влаштування додаткового шару утеплювача на горищному перекритті, антикорозійний захист металевих конструкцій, вогнезахист і антисептування дерев’яних конструкцій, влаштування покрівлі з профлистів на ганку головного входу, заміну існуючих віконних відливів.

 

Нагадаємо, що після зауваження голови ОДА Ігоря Гундича школу у Коростенському районі перефарбували.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців