На Житомирщині з’явиться ще один «символ змін» – Бердичівський театр, – Ігор Гундич

6.10.2017 15:02 Житомирська область, Бердичів, театр, проект, реставрація, роботи, Ігор Гундич, перевірка Версія для друку
539  

Всі об’єкти ДФРР, які цього року вводитимуться в експлуатацію, будуть символами якісних змін на Житомирщині. Тому для мене важливо, щоб якість виконання робіт та матеріали були найвищого рівня.

 

На цьому наголосив голова Житомирської ОДА Ігор Гундич  під час перевірки реставрації Бердичівського театру, в якому вже завершуються ремонтні роботи.

 

«Цей об’єкт ДФРР – приклад ефективної співпраці між обласною та міською владою, який ми відкриємо вже до кінця цього року. Думаю, що такі проекти – рідкість в Україні. Адже сьогодні, незважаючи на війну на Сході країни, ми відроджуємо пам’ятки культури. Всі об’єкти, які ми будемо вводити в експлуатацію, мають бути символами якісних змін. Тому для мене важливо, щоб якість виконання робіт та матеріали були найвищого рівня. Сьогодні я тут, аби побачити, які роботи вже виконані та яким чином, а також зрозуміти, скільки коштів ще необхідно. Ми додамо ту частину грошей, якої не вистачає для завершення ремонту. І сподіваюсь, що наступного разу відвідаємо цей об’єкт і, вже сидячи в цих комфортних кріслах, дивитимемось прекрасну виставу», – зазначив Ігор Гундич.

 

Відновлений міський театр у Бердичеві матиме 420 глядацьких місць, з яких 8 - для осіб з особливими потребами.

 

Реставраційно-ремонтні роботи проводяться за кошти Державного фонду регіонального розвитку та місцевого бюджету. Загальна кошторисна вартість проекту – 28,3 млн грн. З початку проведення будівельних робіт використано 15 млн грн з ДФРР та 9,9 млн грн з міського бюджету.

 

На сьогодні основні роботи підрядник ТОВ "Артхаус" на об’єкті завершив і будівельна готовність складає 95%. Представник підрядника зазначає, що всі ремонтні роботи будуть завершені до 15 листопада.

 

За словами міського голови Василя Мазура, для завершення ремонту необхідно виконати технічні роботи, пов’язані з протипожежною безпекою, пусконалагоджувальні роботи у котельні та електросистемі, роботи з установлення сучасного звукового обладнання та освітлення.

 

«Такий культурний проект потрібен як Бердичеву, так і Житомирщині. Думаю, цим об’єктом будуть гордитись не тільки бердичівляни, а й жителі всієї області», – акцентує голова ОДА.

 

Довідково. Ремонт об’єкту розпочато у 2015 році. У театрі виконані такі роботи:

  • утеплення огороджувальних конструкцій будівлі з доведенням опору теплопередачі до нормативних вимог;
  • застосування електрообладнання;
  • застосування системи припливно-витяжної вентиляції;
  • виконання комплексу заходів по підсиленню дерев`яних конструкцій горища з біологічним та протипожежним захистом, виконання заходів пожежної безпеки;
  • виконання антикорозійного захисту металевих конструкцій;
  • оздоблення фасадів та внутрішніх приміщень сучасними матеріалами по рекомендаціям з акустичного благоустрою з максимальним збереженням історичної достовірності (автентичності);
  • роботи з освітлення сцени та внутрішнього оздоблення.

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців