огляд можливостейЯкщо у вас виникає питання як долучитися до громадського простору, тоді запрошуємо скористатися топ-5 можливостями: форум, конкурс, навчання, ярмарки і семінари.

 

І Регіональний форум «Житомирщина - територія можливостей»

Форум проходитиме 16 травня у Житомирі та поєднає проведення ІІІ Форуму роботодавців та Ярмарку вакансій.

 

 Мета форуму – продемонструвати особливості та потенціал області, сформувати стратегію, механізми й інструменти розвитку.

 

 Під час форуму обговорюватимуть проблеми та осмислення сучасних тенденцій, налагоджуватимуть систему комунікації представників державних та приватних інституцій, громадськості.

 

Тож, якщо ти активний та зацікавлений у розвитку інвестиційного, виробничого, технологічного, природного, туристично-рекреаційного, культурного, безпекового потенціалу Житомирської області запрошуємо взяти участь у масштабному Форумі.

 

Деталі:http://oda.zt.gov.ua/shist-tematichnix-vistavok-praczyuvatime-na-forumi-16-travnya-u-zhitomiri.html.

 

 

Школа журналістики УКУ оголошує відбір на Фестиваль мобільного кіно

Школа журналістики УКУ спільно з Міжнародним фестивалем  про права людини Docudays UA за підтримки Британської ради запрошує на Фестиваль мобільного кіно.

 

Mobile Flix Fest: креативні індустрії в долоні! Театр, живопис, кінематограф, музика, технології, медії, архітектура, дизайн, мода, реклама etc – все навколо твоєї камери.

 

У ракурсі фестивалю – коротке кіно оригінального змісту та нові можливості цифрової мови. Програма охоплює усі тематичні напрямки креативних індустрій – від мистецьких до інноваційних.

 

Мета проекту – продемонструвати, як такі ініціативи формують імідж України у світі та сприяють культурному обміну для творчої співпраці.

 

Деталі:http://journalism.ucu.edu.ua/program-highlights/8226/.

 

Перший міжнародний ярмарок грантів у сфері культури

2 липня 2018 р - у Києві відбудеться «Перший міжнародний ярмарок грантів у сфері культури», організований Національним Бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні за підтримки Українського культурного фонду. Інформаційний партнер - Громадський Простір.

 

Щорічне проведення «Міжнародного ярмарку грантів у сфері культури» стане доброю традицією та ефективним майданчиком для спілкування між грантодавцями та представниками культурних і креативних індустрій, які перебувають у пошуку фінансової підтримки для своїх культурних проектів та ініціатив в Україні.

 

Серед учасників ярмарку – Міжнародний фонд «Відродження», British Council, Culture Bridges та інші закордонні інституції і посольства, які надаватимуть актуальну інформацію про напрями проектів за якими здійснюється грантова підтримка.

 

Заявки на участь у Ярмарку приймаються до 15 червня 2018 р.

 

Деталі:https://www.facebook.com/events/218479365405040/.

 

BWB оголошує конкурс мікро-грантів

Організація «Burners Without Borders» (BWB) оголошує про відкриття програми мікро-грантів для для креативних громадських проектів, що мають на меті розвиток громад. Розмір грантів - 100-1500 доларів США.

 

Дедлайн - 4 червня 2018 року.

 

Деталі:http://gurt.org.ua/news/grants/45561/.

 

Одноденний семінар «Молодіжна політика в ОТГ»

З ініціативи Міністерства молоді та спорту України та в рамках проекту «Громадянське суспільство задля демократії та прав людини в Україні», який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії, розроблено одноденний семінар з питань молодіжної політики для представників об’єднаних територіальних громад (ОТГ).

 

Необхідність розробки такої програми виникла в процесі проведення 3-денних базових тренінгів за програмою «Молодіжний працівник», що реалізується Міністерством молоді та спорту України у співпраці з Програмою розвитку ООН та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики.

 

Партнери програми отримали велику кількість запитів на проведення 1-денної навчальної сесії окремо для представників ОТГ, які відповідальні за роботу з молоддю.

 

Реєстрація триватиме до 12:00 год 24 травня.

 

Відібрані учасники будуть повідомлені 26 травня.

 

Деталі:http://youth-worker.org.ua/event/zaproshuyemo-do-uchasti-v-odnodennomu-seminari-molodizhna-politika-v-otg-4-chervnya-v-kiyevi/.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців