Нова точка на мапі медіатек Житомирщини – Пулинська опорна школа

7.08.2018 10:12 Житомирщина, медіатеки, нова мультимедійна бібліотека Версія для друку
161

Мережа мультимедійних бібліотек в Житомирській області збільшується. У серпні нові медіатеки запрацюють в багатьох районах.

 

Так наприкінці серпня своїх перших відвідувачів зустрічатиме якісно оновлена бібліотека в Пулинській опорній школі. У медіатеці вже завершили ремонт та облаштували інтер’єр за допомогою сучасних мобільних меблів. Адже простір таких закладів має легко трансформуватися в разі потреби.

 

У мультимедійній бібліотеці до послуг дітей та молоді комп’ютери, багатофункціональний пристрій, вільний доступ до мережі Інтернет, телевізор. Тут можна не тільки навчатися, працювати за комп’ютером, читати книжки, але й проводити час пізнавально, корисно і весело.

 

Сучасні smart-бібліотеки розширюють спектр послуг традиційних бібліотек. У таких закладах можна проводити дискусійні клуби, тренінги, майстер-класи, кінопокази, тощо.

 

На облаштування медіатеки в Пулинській опорній школі використали 180 тис. грн. з обласного бюджету на проведення ремонтних робіт та частково закупили меблі. Крім того, ще 180 тис. грн. використали з місцевого бюджету на придбання комп’ютерного обладнання, прінтера, телевізора, роутера, стелажів для книг, столів, стільців, пуфів, мішків-пуфів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців