Нові сучасні ЦНАПи відкрили в Іршанській та Червоненській громадах

23.12.2017 12:43 Житомирська область, ЦНАП, відкриття, ОТГ, послуги, надання, програма, створення Версія для друку
586  

Жителі Іршанської та Червоненської об’єднаних громад відтепер зможуть отримувати понад 100 видів адміністративних послуг у нових сучасних ЦНАПах.

 

Відкриття Центрів надання адміністративних послуг відбулось вчора, 22 грудня.

 

ЦНАПи створені за європейськими стандартами. Допомогу в реконструкції інтер’єру, інституційному створенні ЦНАП, а також в оснащенні центру меблями та сучасною технікою зі спеціалізованим програмним забезпеченням громаді надала Програма «U-LEAD з Європою».

 

У Центрі Іршанської громади  створено 6 робочих місць для фахівців, які пройшли навчання з підвищення кваліфікації, спеціально розроблене українськими та шведськими експертами Програми.

 

Голова Іршанської ОТГ Анатолій Рак під час відкриття ЦНАПу зазначив: «Ми вдячні міжнародним партнерам за цю чудову можливість, яку отримала наша громада. Новий Центр стане кроком до сучасного та якісного формату надання адміністративних сервісів. Завдяки шведським та українським експертам, наша громада отримала не лише новий ЦНАП, а й кваліфікованих фахівців, які пройшли спеціальні тренінги і тепер будуть надавати якісні послуги для більше 7 тисяч жителів».

 

Червоненський селищний голова Юрій Ящук наголосив, що завдяки партнерству між громадою та міжнародною донорською програмою майже 6 тисяч жителів громади отримали доступ до якісних адмінпослуг.

 

«Благополуччя країни починається із благополуччя у кожному населеному пункті, навіть невеликому. Ми дуже раді, що саме нам випала нагода долучитися до Програми, завдяки якій громада отримала можливість відкрити сучасний та комфортний центр надання адміністративних послуг. Тепер наші мешканці зможуть не тільки отримати якісні послуги, а й брати більш активну участь у розвитку громади», – підкреслив  Юрій Ящук.

 

Обидва Центри доступні для людей з інвалідністю. В приміщенні обладнаний дитячий куточок.

 

Участь у відкритті взяли директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва ОДА Олексій Шатило та представники Житомирського центру розвитку місцевого самоврядування.

 

Довідково: В рамках початкової фази з покращення якості надання адмінпослуг Програми «U-LEAD з Європою» заплановане відкриття 26 ЦНАП в ОТГ України. Найкращі практики, які зараз напрацьовуються та впроваджуються в пілотних громадах, будуть застосовані до всіх ЦНАП, що відкриються чи покращать роботу в рамках наступної фази. Це приблизно 600 Центрів до кінця 2020 року.

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців