Новий проект в Черняхові. ФОТО

6.11.2015 11:21 Версія для друку
702  

Будівництво школи на 864 учні  у смт Черняхів (другого пускового комплексу) - ще один проект в області, який ввійшов до програми реалізації стратегії регіонального розвитку. Тому голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Машковський  особисто контролює хід та темпи виконання робіт.

 

Загальна кошторисна вартість проекту - 10,5млн.грн. 90% від суми виділено з державного фонду регіонального розвитку. Співфінансування будівництва школи з районного бюджету складає 1,05 млн.грн. На основі конкурсних торгів  підрядником було обрано коспанію ПП «Елітбуд -1».

 

За договором планується зведення фундаменту, стін, встановлення вікон та дверей  підлоги, внутрішня обробка, облаштування покрівлі та горища, вентиляції, прокладання побутових мереж, закупівля світильників, підключення телефону та телевізора, включаючи закупівлю обладнання, і т. д.

 

Вчора, 5 листопада, керівник області вдруге відвідав цей об’єкт. В загальному роботи ведуться швидко. На об’єкті працює близько 30 людей. Будівельний майданчик повність забезпечений матеріалами. Проводиться встановлення вікон та утеплення зовнішніх стін. У внутрішніх приміщеннях встановлено перегородки, проведено підготовчі роботи для внутрішнього оздоблення приміщень.

 

Станом на 04.11.2015 з державного бюджету профінансовано 2196,530 тис.грн, з місцевого 260,07 тис.грн.

 

Про хід виконання робіт на даному об’єкті буде повідомлятися на нашому сайті.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців