Обласна «Просвіта» відзначатиме свою 110-річницю з дня заснування

12.10.2017 17:41 Житомирська область, організаційний комітет, "Просвіта", 110 років, відзначення, Ярослав Лагута Версія для друку
148

Житомирське обласне об’єднання всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка 14 грудня відзначатиме 110 років з дня свого заснування.

 

Про це говорили сьогодні, 12 жовтня, на засіданні оргкомітету під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ярослава Лагути.

 

«Ми визначилися із персональним складом організаційного комітету – він буде затверджений розпорядженням голови облдержадміністрації. Також буде проведена урочиста конференція Житомирського обласного об’єднання всеукраїнського товариства «Просвіта» 14 грудня у філармонії», – сказав Ярослав Лагута.

 

Крім цього, планується  відкриття меморіальної дошки Івану Раковському та трансляція фільму про діяльність товариства «Просвіта».

 

Також на засіданні оргкомітету розглянули пропозицію створити екскурсійний маршрут «Житомирські сторінки «Просвіти» та організувати фотовиставку та виставку документів.

 

Наступне засідання оргкомітету планують провести через два тижні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців