Обласна клінічна лікарня імені О.Ф. Гербачевського по вул. Червоного Хреста, 3, у м. Житомирі – реконструкція приміщень під відділення анестезіології та інтенсивної терапії для післяопераційних хворих, відділення неврології з нейрореанімацією

Проект планується реалізувати впродовж 3 років. У 2017 році мають розпочатися роботи з перепланування існуючої загальноклінічної лабораторії під відділення неврології з нейрореанімацією.


Проектом передбачається демонтаж підлог, вікон, дверей; опорядження стін та стелі. Демонтовані вентиляційні короба колишньої лабораторії переобладнуються згідно нових рішень системи вентиляції. Поряд з цим буде виконано демонтаж окремих існуючих перегородок та влаштування нових перегородок, влаштовано санвузли для хворих та персоналу. Разом з цим буде влаштовано на технічному поверсі вентиляційні камери та шахти.


Планування приміщень виконано з найменшими втратами корисної площі, яка необхідна для відділення. Відділення нейрореанімації має дві палата інтенсивної терапії потрібної площі. Також в склад відділення нейрореанімації входить пост чергового лікаря.

 

 

Місцезнаходження Загальна вартість об’єкту Дата початку Дата завершення

вул. Червоного Хреста, 3,

м. Житомир

54586,121 тис. грн 2017 2019

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців