Обласна комісія ТЕБ та НС визнала негоду на Бердичівщині ситуацією регіонального рівня

6.10.2017 17:22 Житомирська область, Бердичів, град, відновлення, шифер, допомога, ТЕБ та НС, Ігор Гундич Версія для друку
327  

Обласна комісія з питань техногенно-еклогічної безпеки та надзвичайних ситуацій визнала негоду на Бердичівщині надзвичайною ситуацією регіонального рівня.

 

Засідання комісії відбулося сьогодні, 6 жовтня, у Бердичеві під керівництвом голови Житомирської ОДА Ігоря Гундича.

 

«На сьогодні усі необхідні документи є, висновки профільні департаменти нададуть. Можемо оголошувати надзвичайну ситуацію регіонального рівня та звертатися за допомогою з державного бюджету. Але закликаю місцеву владу про відповідальність – необхідно створити реєстр постраждали і наданої допомоги, щоб у нас не було так, щоб одні і ті ж люди отримали допомогу двічі, а дехто взагалі не отримав», – наголосив Ігор Гундич.

 

Перед засіданням комісії голова ОДА оглянув будинок у Гришківцях, де замінили вже дах одиноким людям, та залишився задоволений виконаною роботою і відношенням робітників до пенсіонерів.

 

«Я пообіцяв тиждень тому відновити дахи одиноким літнім людям. Всі іншим – допомогти матеріалами. На сьогодні вже більше 3 тисяч листів шиферу надійшло у місто і район від обласної адміністрації, облради та підприємців. Дуже задоволений єдністю та чуйністю районів і бізнесу, які надають допомогу і Бердичівщині, і Вінницькій області», – зазначив Ігор Гундич.

 

Нагадаємо, вчора Ігор Гундич підписав розпорядження про виділення коштів з резервного фонду обласного бюджету у сумі 4 млн грн постраждалим у Бердичівському районі та м.Бердичів.

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців