Огляд можливостей для громадськості та журналістів. ГРАНТИ, ТРЕНІНГИ, КОНКУРСИ

6.06.2017 17:34 Житомирська область, можливості для ГО, громадськість, гранти, тренінги, навчання Версія для друку
427

Запрошуємо до активності представників громадськості та ЗМІ. До вашої уваги пропонуємо тижневий огляд актуальних семінарів, тренінгів, програм, грантів та конкурсів.


Програма ЄС «Еразмус для молодих підприємців»

Мінекономрозвитку інформує про програму ЄС «Еразмус для молодих підприємців», яка є частиною програми ЄС COSME. Програма «Еразмус для молодих підприємців» – програма транскордонного обміну, яка дає можливість новим підприємцям (мається на увазі не вік підприємця, а час з моменту започаткування підприємницької діяльності – до 3х років) навчатися у досвідчених підприємців в інших країнах-учасницях програми ЄС COSME. 

 

“Еразмус для молодих підприємців” (далі - Програма) - започаткована у 2009 році Програма транскордонного обміну, яка надає можливість новши, молодим та амбіційним підприємцям (слово “молодий” в цьому контексті означає не вікпідприємця, а час з моменту започаткування ним підприємницької діяльності - до Зхроків) набувати навичок і знань у досвідчених підприємців, які володіють малими підприємствами в інших країнах-учасниках цієї Програми, а досвідченим підприємцям - дізнаватися про перспективи й нові бізнес-ідеї молодих підприємців, започатковувати співробітницттво з іноземнимними партнерами. Обмін досвідом здійснюється шляхом організації відрядження молодого (нового) підприємця до країни підприємця-господаря строком від 1 до 6 місяців.

 

Детальну інформацію щодо участі у програмі дивіться у прикріпленому файлі.


Гранти на впровадження плану дій зі сталого енергетичного розвитку

Європейська комісія оголошує конкурс грантів для підтримки розробки та впровадження «Плану дій зі сталого енергетичного розвитку» у громадах. Дедлайн - 30 червня 2017 р. (далі - англ.).

 

The European Union (EU) is currently accepting proposals from eligible organisations for “Supporting the Eastern Partnership Cities in the Implementation of sustainable Energy Action Plans (SEAPS) Under the Covenant of Mayors” in order to support local authorities with the implementation of measures embedded in their existing SEAP/SECAP and leading to overall actual energy savings, actual reduction of CO2 and lower operational costs.

 

The objective of this Call for Proposals is to contribute to the achievement and implementation of a more sustainable local energy policy by enabling local authorities in the Eastern Neighbourhood countries to implement investment projects incorporated in their SEAPs/SECAPs under the Covenant of Mayors and thus bridging the gap between the SEAPs/SECAPs and their practical implementation.

 

Size of Grants

 

Any grant requested under this call for proposals must fall between EUR 500 000 and EUR 1500 000.

 

Eligibility Criteria

 • In order to be eligible for a grant, the lead applicant must:Potential applicants may not participate in calls for proposals or be awarded grants if they are in any of the situations
  • be a legal person
  • be non-profit making
  • be specific types of organisations in particular: local authorities having signed up to Covenant of Mayors and having an accepted SEAP/SECAP, or association or network of local authorities with members having signed up to Covenant of Mayors and having an accepted joint SEAP/SECAP, or local non-governmental organisations
  • be established in one of the Eastern Neighbourhood countries of the Eastern Partnership
  • be directly responsible for the preparation and management of the action with the co-applicant(s) and affiliated entity(ies), not acting as an intermediary.
 • The lead applicant must declare that the lead applicant himself, the co-applicant(s) and affiliated entity(ies)are not in any of these situations.
 • The lead applicant may act individually or with co-applicant. However, if the lead applicant is not a local authority having signed up to CoM and having an accepted SEAP/SECAP, the lead applicant must act with at least one co-applicant having signed up to CoM and having an accepted SEAP/SECAP.

How to Apply

 • The application procedure consists of two phases:In the first instance, only concept notes must be submitted for evaluation. Thereafter, lead applicants who have been pre-selected will be invited to submit a full application.
  • Concept notes
  • Full applications

Eligible Countries: Armenia, Azerbaijan, Belarus, Georgia, Republic of Moldova and Ukraine.

 

Source


Гранти на розбудову спроможності галузевих асоціацій і громадських об’єднань аграрного сектору

Проект USAID «Агросільрозвиток» оголошує програму грантів, спрямовану на розбудову спроможності галузевих асоціацій і громадських об’єднань аграрного сектору розробляти пропозиції для покращення аграрної політики. Дедлайн - 12 червня 2017 р.

 

Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток»), оголошує програму грантів, спрямовану на розбудову спроможності галузевих асоціацій і громадських об’єднань аграрного сектору розробляти пропозиції для покращення аграрної політики, законодавчого і регуляторного середовища в АПК України.  

 

У межах цієї програмигалузевим асоціаціям і громадським об’єднанням АПК будуть надані до 10 грантів на виконання таких робіт із розвитку їх спроможності:

 • Проведення аналізу існуючих проблем аграрної політики чи конкретної галузі.
 • Розробка стратегічних документів, моделей, концепцій, програм, рекомендацій, проектів законів, нормативних актів тощо.
 • Організація і проведення професійних обговорень між учасниками ринку у форматі семінарів, круглих столів і конференцій із залученням підприємців, представників уповноважених урядових органів та інших зацікавлених осіб.
 • Організація і проведення обговорення підготовлених матеріалів на засіданнях Громадської ради при Міністерстві аграрної політики та продовольства України.
 • Проведення інших заходів з розвитку аналітичного потенціалу асоціацій, необхідного для проведення аналізу і досліджень з питань роботи галузі.

Докладну інформацію про цю програму грантів, умови участі, технічне завдання тощо дивіться у доданому файлі.

 

Заявки (технічну пропозицію, бюджет і супровідні документи) просимо надсилати в електронному вигляді на адресу проекту «Агросільрозвиток»  grants@ukraineards.com з посиланням на RFA ARDS-G1-01 у темі листа. Заявки мають бути подані не пізніше 18:00 годин 12 червня 2017 року. Заявки, надіслані пізніше встановленого часу, або такі, що не відповідають умовам конкурсу, розглядатися не будуть.

 

Усі питання щодо цього ЗПЗ просимо надсилати на ім’я керівника відділу грантів і контрактів Володимира Наконечного на електронну адресу:  grants@ukraineards.com.

 

Проект «Агросільрозвиток» також проведе семінар з питань підготовки заявок 23 травня 2017 р. у своєму офісі за адресою: м. Київ, б-р Тараса Шевченка, буд. 35, бізнес-центр «Європа Плаза», корпус 2, 6-й поверх з 10:00 до 12:00. Семінар дозволить зацікавленим заявникам, які відповідають критеріям прийнятності, поставити питання стосовно цього ЗПЗ і отримати пояснення щодо порядку заповнення аплікаційної форми. Зацікавлені заявники, які відповідають наведеним у Розділі ІІІ критеріям прийнятності та бажають взяти участь у семінарі, повинні підтвердити свою участь, надіславши інформацію про прізвище, ім’я та по-батькові учасника і назву організації на ім’я керівника відділу грантів і контрактів Володимира Наконечного, на адресу grants@ukraineards.com. Присутніми на семінарі можуть бути не більше двох представників від кожної організації. Підтверджуючи участь у семінарі, будь ласка, зазначте, чи мають ці особи якісь особливі потреби в плані спроможності дістатися до приміщення, де проводитиметься семінар. Відшкодування витрат, пов’язаних з участю у семінарі, не передбачається.


Конкурс-огляд кращих практик з розвитку громадянської активності «Ми можемо більше!»

ГО «Агенція розвитку освітньої політики» запрошує до участі в конкурсі-огляді кращих методичних напрацювань  з питань громадянської освіти, політичної просвіти та виховання культури демократії  у дітей і молоді. Дедлайн - 10 червня 2017 р.

 

Метою конкурсу-огляду є збір і публікація українського досвіду в міжнародному посібнику, який створюється за підтримки міжнародного проекту “Ми можемо більше! За розвиток дитячої та молодіжної активності в Східній Європі”, а також укладання національного он-лайн Каталогу освітніх успішних практик з цієї тематики, який буде розміщено в електронній бібліотеці НАПН Україні. 

 

Під успішною практикою розуміється навчальна та практична діяльність освітян або громадських активістів на основі певної методики, яка дозволяє отримати успішні результати щодо формування громадянської компетентності, підвищення політичної обізнаності та залучення дітей і молоді.

 

До участі приймаються описи методик, сценарії заходів, імітаційних чи моделюючих ігор, конспекти навчальних занять, плани реалізації партиципативних проектів, приклади методичного посібника, аудіовізульного ресурсу тощо, що використовуються у формальній та неформальній освіті для розвитку громадянської активності дітей та молоді.

 

Тематичні напрямки, за якими приймаються матеріали:

1. Нові формати молодіжної партиципації. Проведення молодіжних форумів (передбачається розкриття різних тематик).

2. Політична просвіта, діалоги з владою, підготовка молоді до учвсті у виборах.

3. Реалізація молодіжних партиципатівних проектів із залученням місцевої громади.

4. Форми та методи адвокації (колективного представництва).

5. Утвердження прав людини та подолання стереотипів (культурні, гендерні, релігійні, етнічні, вікові тощо).

 

Опис практики подається українською мовою за визначеним форматом, який можна взяти у додатку до оголошення. Критерії відбору та вимоги до оформлення тексту також описані у додатку.

 

Кращі практики будуть надруковані у міжнародному посібнику українською, німецькою, грузинською та російськими мовами.

 

Гонорар за надані матеріали не передбачено. Авторів кращих практик буде запрошено для презентації їхнього досвіду на міжнародній конференції та ІІ Молодіжному форумі в Києві у жовтні 2017р.

 

Матеріали у вигляді заповненої таблиці надсилати на електронну адресу bestpractics.m18@gmail.com до 10 червня 2017 р.


Всеукраїнський фотоконкурс «Країна змін»

Всеукраїнський фотоконкурс «Країна змін» – це творчі роботи молодих фотографів, які покликані візуально презентувати Україну, як динамічну спільноту активних, свідомих, патріотичних, інноваційних, освічених громадян готових не чекати «на краще завтра», а діяти сьогодні, власними зусиллями, локальними ініціативами, свідомою громадянською позицією, змінюючи України та світ на краще. Візуальне мистецтво, як ніщо інше, може найкраще і, власне, наочно показати наші здобутки та здорові починання, про які ми часто не маємо можливості чути через офіційні канали. Дедлайн - 1 жовтня 2017 р.

І) Організатори та партнери конкурсу:

 • Київський університет імені Бориса Грінченка
 • Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого.
 • Всеукраїнська інноваційна платформа«Сходи в Майбутнє»
 • Громадська організація «Детектор медіа»
 • Газета Верховної ради України «Голос України»
 • Науково-методичний центр тележурналістики «АстудіЯ
 • Суспільно-політичне видання «Грінченко-інформ»
 • Інші партнери (перемовини тривають, проект є відкритим для партнерства та конструктивних ідей)

ІІ) Концепція та мета конкурсу:

 

Всеукраїнський фотоконкурс «Країна змін» – це творчі роботи молодих фотографів, які покликані візуально презентувати Україну, як динамічну спільноту активних, свідомих, патріотичних, інноваційних, освічених громадян готових не чекати «на краще завтра», а діяти сьогодні, власними зусиллями, локальними ініціативами, свідомою громадянською позицією, змінюючи України та світ на краще. Візуальне мистецтво, як ніщо інше, може найкраще і, власне, наочно показати наші здобутки та здорові починання, про які ми часто не маємо можливості чути через офіційні канали.

 

Окрім можливості побачити інакшу країну – змін та розвитку, конкурс має на меті дати можливість молодим фахівцям реалізувати свої творчі та професійні здібності у фотографії, мистецтві, журналістиці; розказати свою неперевершену фотоісторію всій країні; отримати додаткову особисту мотивацію (в т.ч. і матеріальну) для подальших конструктивних звершень, власного розвитку.

 

Ми чекаємо насамперед фотороботи креативні, насичені сенсами, позитивом, силою життя та духом змін, незалежно від того чи фотографуєте ви на смартфон, планшет, цифрову професійну камеру чи фотоплівку. Журі буде керуватися комплексними критеріями оцінки надісланих робіт, оцінюючи кожну – за концептуальною, сенсовою та ціннісною презентацією України як країни змін, і лише потім – за технічними критеріями виконання. Вітається творчість учасників та вміння проявляти нестандартне мислення.

 

Організатори не формують жодних «рамок» (окрім мінімальних технічних вимог), які б могли штучно обмежувати творчий потенціал фотографів готових представити свої роботи на конкурсі у 10-ти відкритих для креативності номінаціях (див. нижче).

 

В певних випадках до конкурсу може допускатися серія робіт (наприклад, 2-3 знімки), якщо вони відображають максимально широко та цікаво творче бачення певної теми, проблеми, контекстної ситуації. За таких умов журі може зарахувати ці фотографії як одну комплексну роботу учасника.

 

ІІІ) Завдання конкурсу:

-        створення та поширення позитивного іміджу України, окремих її регіонів, населених пунктів, спільнот та персоналій;

-        сприяння формуванню нового творчого та ініціативного покоління;

-        розвиток професійних якостей фотографів, митців, журналістів, документалістів тощо;

-        пошук «нових імен» серед людей творчих за духом та професією;

-        підтримка молодих авторів;

-        розширення можливостей традиційної освіти за рахунок реалізації практичного проекту.

 

ІV) Учасники конкурсу:

 

До участі у конкурсі допускається юнь та молодь віком до 25 років: юні фотографи, школярі, абітурієнти, що цікавляться фотосправою, студенти, молоді спеціалісти, фрілансери. Допускаються як молоді професіонали, так і аматори.

 

V) Номінації конкурсу та винагороди конкурсантам:

 1. Громадянська позиція (соціальна робота, прояв громадської свідомості)
 2. Випробування війною
 3. Неформат: вміння бути іншим
 4. Інновації
 5. Вічні цінності у новому ракурсі
 6. Освіта і наука
 7. Культура
 8. Здорова країна
 9. Спорт
 10.  Люди, що змінюють свій (персоналії)

Відзначимо, що всі подані на конкурс роботи мають відповідати запропонованим рубрикам, і в разі позитивних оцінок журі, будуть представлені за ними на підсумковій фотографічній виставці (20-30 робіт).

 

Втім, до винагородження подаються лише 3 найкращі фотознімки за олімпійським принципом: 1-е місце (2500 грн.), 2-е місце (1500 грн.), 3-е місце (цінний приз/премія в еквіваленті до 1000 грн.). За підсумками інтерактивного голосування в соцмережах та на сайтах партнерів також буде запроваджено спецпремію у номінації глядацьких симпатій (цінний приз/премія в еквіваленті до 1000 грн.).

 

Можливе введення додаткових спеціальних призів або збільшення існуючих призових ставок за пропозицією організаторів/партнерів, та їх фінансової участі в цьому, про що буде повідомлено додатково.

 

VІ) Технічні умови до фоторобіт та участі в конкурсі:

 

Приймаємо чорно-білі та кольорові фотографії виставкової якості (не менше ніж 2500 пікселів по більшій стороні, розмір файлу не менше 2 МБ, але не більше 8 МБ), в електронному вигляді, максимальна кількість від одного учасника – 10 робіт.

 

Надання фото до конкурсу здійснюється безоплатно для автора. Всі витрати із опрацювання фотографії до виставки, її друку беруть на себе організатори. В разі відбору Вашого знімку(ів) до виставки Вас буде поінформовано додатково.

 

Знімки потрібно надсилати на електронну адресу – sneg_bio@yahoo.com з приміткою у назві листа Фотоконкурс-2017. До фотографій потрібно додати текстовий файл (з аналогічною назвою – Фотоконкурс-2017) з коротким описом знімків (де і коли знято, за яких обставин, опис унікальності ситуації/представленої персони – все на розсуд автора). Окрім цього потрібно додати текстовий файл з назвою – Анкета – та особистими даними учасника конкурсу (П.І.Б., дата народження, місто, адреса фактичного проживання (повну, з поштовим індексом), контактні телефони та електронну адресу, 2-3 речення про себе, свою діяльність).

 

Учасники фотоконкурсу своєю участю підтверджують та гарантують, що вони є авторами надісланих робіт, мають авторські права на роботи, які беруть участь у фотоконкурсі, не передавали робіт та авторських прав на них  іншим особам, окрім організаторів конкурсу, та фактом участі у фотоконкурсі не порушують авторських прав третіх осіб.

 

У разі виявлення неправдивості наведеної вище інформації про авторські права та недотримання зазначених гарантій, конкурсанти зобов’язані взяти вирішення всіх претензій на себе і відшкодувати організаторам усі можливі збитки, зокрема — втрачену вигоду.

 

Надіслані на фотоконкурс роботи не рецензуються і не повертаються.

 

Надсилаючи роботи для участі у фотоконкурсі, автори погоджуються з правом організатора фотоконкурсу на безкоштовне долучення їхніх імен і прізвищ до списків учасників у рекламних цілях організаторів для популяризації фотоконкурсу.

 

Надсилаючи роботи для участі у фотоконкурсі, конкурсанти погоджуються з його умовами.

 

Журі конкурсу має право на власний розсуд визначати переможців, встановлювати їм винагороди, премії, зокрема й моральне заохочення шляхом подальшої публікації у власних та партнерських ресурсах фотографій із зазначенням авторства (без додаткової оплати), а також використовувати світлини іншим чином, як зазначено в умовах фотоконкурсу.

 

Обов’язкова умова отримання призів — особиста присутність переможців на урочистій церемонії нагородження у жовтні 2017 р.

 

Переможці та призери фотоконкурсу самостійно сплачують обов’язкові податки та збори з отриманих призів згідно з чинним законодавством України; відповідають за достовірність наданої ними інформації та документів для нарахування податків та зборів.

 

Прийняття умов фотоконкурсу накладає на учасника певні обов’язки й регламентує дії учасника у фотоконкурсі. Умови фотоконкурсу є змішаним публічним договором, який містить елементи договору про участь у конкурсі, авторського договору про передачу прав на використання об’єкта авторського права.

 

Для учасників, яким ще не виповнилося 18 років необхідно додати дозвіл на участь у конкурсі та демонстрацію фото від одного з батьків, а також контактну інформацію, того з батьків, хто буде засвідчувати право дитини на участь. Такий дозвіл  надається у вільній формі, із зазначенням особистих даних контактних осіб (батьків) та назвами чи номерами наданих фотографій.

 

Друк та розміщення фото на виставці організатори та партнери здійснюють власним коштом.

 

Відбір усієї добірки фото здійснюється на основі ухвалення колегіальної згоди, голосуванням за необхідності, або у спірних моментах. Схвалення здобувають фото, які набрали більшість голосів професійного журі – мінімум 4 з 7.

 

VІІ) Терміни та етапи проведення конкурсу:

 

10 квітня – 1 жовтня 2017 року – основна (активна) частина конкурсу, збір та опрацювання фотографій; оприлюднення самих цікавих робіт на партнерських сайтах з метою популяризації конкурсу та створення можливості глядачам та учасникам конкурсу самим інтерактивно обрати переможця номінації глядацьких симпатій; попередній перегляд робіт експертами журі; за потребою – технічні зустрічі між собою. (За гострої необхідності термін конкурсу може бути подовжено)

 

1 – 10 жовтня – вибір низки робіт експертами журі до загальної виставки, підсумкове засідання журі обрання 3-х фіналістів, спеціальних призів, запрошення переможців та учасників виставки на офіційну церемонію нагородження та відкриття виставки.

 

20 жовтня – відкриття виставки фоторобіт в Університеті Грінченка + церемонія нагородження переможців.

 

VІІІ) Журі конкурсу:

 

Конкурсні роботи на всіх етапах відбору будуть оцінюватися неупередженим професійним журі, що складається з міжгалузевих фахівців та експертів з фотографії, готових максимально якісно та різносторонньо оцінити представлені роботи. Журі складається з 7 осіб. Непарна кількість учасників покликана працювати у процедурі взаємних дебатів і консультацій, які передбачають голосування і відбір найкращих робіт за більшістю голосів. 

 

Склад журі:

 1. Олександр Клименко – український фотограф-документаліст, що більше двадцяти років знімає військові конфлікти в багатьох «гарячих» точках світу – Боснії, Косові, Ліберії, Сьєрра-Леоне, Нагірному Карабасі, Придністров’ї, на Сході України. Працює штатним фоторепортером парламентської газети «Голос України»
 2. Володимир Шилов – фотохудожник, фотограф з багаторічним міжнародним досвідом роботи, білд-редактор низки українських друкованих видань
 3. Діана Дуцик – український журналіст, медіакритик, експерт з питань медіаосвіти, виконавчий директор у ГО «Детектор медіа»
 4. Наталія Сопіт – ведуча телеканалу «112 Україна»,викладач Київського національному університеті театру, кіно и телебачення імені І.К.Карпенко-Карого.
 5. Мар’яна Ангелова – фахівець із візуальних медіа, журналіст, редактор, письменник, завідувач навчально-методичного центру з тележурналістики «А-студія» Київського університету імені Бориса Грінченка
 6. Ігор Найда – фахівець з HR та проектного менеджменту, медик, громадський діяч, співзасновник Всеукраїнської інноваційної платформи «Сходи в Майбутнє».
 7. Андрій Сніжко – історик, політолог, журналіст, фотограф, викладач Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка, к.політ.н.

Тренінг з візуалізації даних (10-11.06, Одеса) DW Akademie

Протягом двох днів 10-11 червня в Одесі пройде тренінг з візуалізації даних для громадянських журналістів.


Кого ми шукаємо:

 • - медіа-активістів, які активно публікують авторський суспільно вагомий контент в соцмережах або на своєму ресурсі;
 • - блогерів;
 • - правозахисників і громадських активістів, які ведуть медійну діяльність з метою висвітлення важливих проблем;
 • - незалежних розслідувачів, які займаються розслідуваннями на локальному рівні;
 • - студентів з активною громадянською позицією, зацікавлених в отриманні навичок журналіста.

Протягом тренінгу Ви:

 • - навчитеся обробляти дані;
 • - дізнаєтеся, які форми і кольори краще використовувати для інфографіки, а від яких елементів краще відмовитися;
 • - освоїте програми для інфодизайну;
 • - ознайомитеся з особливостями візуального сприйняття людини і як з цим можна працювати.

Буде як теорія, так і практика. Протягом тренінгу кожен учасник буде працювати над своїм проектом. Тому обов'язкова умова - наявність ноутбука під час навчальних сесій.

 

Тренер: Михайло Кольцов - викладач Могилянської школи журналістики, учасник проекту StopFake.org, тренер DW Akademie.


Учасників з інших міст ми забезпечуємо проживанням. Усім учасникам буде надано харчування під час тренінгу. Проїзд компенсуємо тільки в одну сторону. 


Необхідна реєстрація: https://goo.gl/forms/e23YWXKd8z5lJb2Z2. Захід організовується Impact Hub Odessa в рамках Всеукраїнського проекту "Я - громадянський журналіст" DW Akademie.


Семінар «Європейські стандарти друкованої преси. Менеджмент та маркетинг газет» 

22-23 червня 2017 року  в Полтаві для журналістів зі всієї України відбудеться семінар «Європейські стандарти друкованої преси. Менеджмент та маркетинг газет». Дедлайн - 15 червня 2017 р. 

 

Захід організовує Академія української преси за підтримки Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні.

 

Тренери та експерти:

Вернер Д’Інка –  відомий німецький журналіст і один з видавців щоденної німецької  газети «Frankfurter Allgemeine Zeitung» («Франкфуртер альгемайне цайтунг»). Поруч із діяльністю у FAZ він обіймає посаду Президента Франкфуртського прес-клубу, є директором на громадських засадах  Вільного російсько-німецького інституту публіцистики в місті Ростов-на-Дону, а також членом Ради мережі «Osteuropa-Berichterstattung». Д’Інка – професор кафедри редакційного менеджменту в Університеті мистецтв м. Берліна. Пан Д’Інка регулярно викладає також в університетах міст Гісен та Зіген.

 

Валерій Іванов – доктор філологічних наук, професор,  завідувач кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, президент Академії української преси. Автор і співавтор понад 300 наукових робіт, зокрема 28 монографій, 6 підручників і 15 посібників, 45 брошур.

 

Електронну анкету можна заповнити тут >>>

 

Заявки на участь приймаються до 18:00 15 червня 2017 року.

 

Участь у тренінгах є безкоштовною. Харчування за рахунок організаторів. Учасникам з інших міст надається місце у готелі за рахунок організаторів. Компенсація витрат на проїзд не здійснюється.

 

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсних засадах. 

 

Контактна особа: Юлія Гуза, асистент проектів АУП 063 14 20 961, info@aup.com.ua


Тренінг «Як захистити себе від дезінформації та пропаганди?»

 

IREX запрошує на наш спеціальний тренінг, який відбудеться 16 червня 2017 р. з 12:00 до 17:30 в Американському домі. Дедлайн - 12 червня 2017 р.

 

На тренінгу будуть розкриті наступні питання:

 • Що таке пропаганда та як її розрізняти?
 • Які техніки маніпуляцій використовують в медіа?
 • Які є практичні рекомендації, що допоможуть вам захистись від потоку дезінформації? 

Понад 15,000 українців вже пройшли навчання на цьому тренінгу і ми пропонуємо його ще 25 додатковим учасникам. Кількість місць обмежена, тому реєструйтесь вже зараз. ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ТУТ: https://goo.gl/forms/uzeGRzI9WXWaO0Jq2

 

Реєстрація завершується 12 червня опівночі.

 

Для більшої мотивації щодо теми тренінгу і того, що можна від нього очікувати в даному відео: «Будьте медіаграмотними»: https://www.youtube.com/watch?v=ZFNiAeVF7uw


Одноденний курс «За лаштунками українського парламенту»

Запрошуємо Вас взяти участь в одноденному курсі «За лаштунками українського парламенту: що потрібно знати про законотворчий процес», який відбудеться у четвер 8 червня 2017 р. в Українському кризовому медіа-центрі.

 

Під час курсу у Вас буде можливість детально розглянути наступні теми:

 • 12:00-14:00: Законодавчий процес: конституційні вимоги та процедурні аспекти

 • 14:00-16:00: Проблеми висвітлення ЗМІ конституційної реформи

 • 16:00-18:00: Конституційні обмеження свободи слова в Україні: межі та підстави застосування

Курс проведуть:

 

Олена Бориславська, кандидат юридичних наук, доцент кафедри конституційного права Львівського Національного Університету ім. І. Франка

 

Іван Городиський, кандидат юридичних наук, директор Школи права Українського Католицького Університету

 

Проект реалізується в рамках проекту “Gov.Comms.Ua Групи стратегічних комунікацій УКМЦ (2017)”, який впроваджується командою Українського кризового медіа-центру. Метою цього і подальших тренінгів є покращення розуміння законодавчої роботи парламенту і підвищення якості висвітлення законодавства в українських ЗМІ.

 

Для реєстрації на тренінг необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням.

 

Участь у заході є безкоштовною.

 

У разі виникнення запитань, прохання звертатися до Олександра Гузенка за телефоном +38 096 597 2257 або за електронною адресою: og@cfc.com.ua.

 

Кількість учасників обмежена.


Розпочалася нова шоста хвиля конкурсу «ЗМІ за проєвропейські зміни в Україні»

ІЕД та Європейська Правда оголошують про початок нової 6 хвилі конкурсу «ЗМІ за проєвропейські зміни в Україні» - http://www.ier.com.ua/ua/Grants?pid=5338. Дедлайн - 27 липня 2017 р. 

 

До участі у конкурсі запрошуються ЗМІ, які:

 • офіційно зареєстровані як юридичні особи в Україні не менше 1 року (грантові заявки від ФОП не приймаються);
 • мають щонайменше річний, бажано – трирічний досвід роботи;
 • мають досвід публікацій за тематикою запропонованого проекту;
 • мають сталу аудиторію в одному або декількох регіонах України (окрім Києва);
 • мають спроможність впроваджувати грантові проекти та звітуватися за ними (включаючи фінансове звітування).

Проектні пропозиції з додатками слід надсилати на адресу rfr@ier.kiev.ua.

 

Дедлайн: 27.07.2017 (18:00)

 

Конкурс грантів проводиться в рамках проекту «Просування реформ в регіони», який фінансується Європейським Союзом в рамках програми  «Підтримка громадянського суспільства в Україні».

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців