Огляд можливостей для громадськості та журналістів. ГРАНТИ, ТРЕНІНГИ, КОНКУРСИ

5.02.2018 16:20 Житомирська область, можливості для ГО, громадськість, журналісти, гранти, тренінги, навчання, конкурси Версія для друку
300

Запрошуємо до активності представників громадськості та ЗМІ. До вашої уваги пропонуємо тижневий огляд актуальних семінарів, тренінгів, програм, грантів та конкурсів.


Гранти для проектів з україністики

Наукове Товариство ім. Шевченка призначатиме ґранти у 2017 році для дослідницьких проектів, які стосуватимуться широкого кола питань, пов’язаних з україністикою. І хоча пріоритети надаватимуться проектам у галузях гуманітарних і соціальних наук, подання на дослідження в інших ділянках також примайтимуться, якщо становитимуть вагомий внесок в українську науку.

Вимоги

Дослідницькі ґранти призначатимуться вченим з різних країн у різних дисциплінах. Усі подання оцінюватимуться за рівнем їхньої наукової ваги, досвіду пошукувача, враховуватиметься також важливість поданого проекту з точки зору україністики.

Неповні подання, або подання, які надійдуть після вказаного терміну, не розглядатимуться. Пошуковці матимуть можливість подаватися ще раз, поновивши своє подання у наступному терміні, визначеному для призначення ґрантів. Перевага надаватиметься тим науковцям, проекти яких уже матимуть додаткове підтверджене фінансування з інших джерел або зможуть довести своє подання до інших фондів. Якщо пошукувач уже отримував ґрант для досліджень від НТШ-А, то наступне подання можна буде зробити через рік. До того ж подавач муситиме представити письмовий звіт про використання попереднього ґранту і проробленої праці, перш ніж подаватися знову.

Правила отримування ґранту

Дослідницькі ґранти призначаються насамперед для пошуків матеріалів, їхнього опрацювання і написання праці. Призначені кошти можуть використотуватися для покриття таких витрат: праця в архівах, копіювання архівних матеріалів, додаткові витрати, покриття витрат на дорогу, харчування та проживання під час праці в інших містах або країнах.

Максимальна сума ґранту становитиме $ 5,000 для індивідуального подання, або $ 7,500 для колективного.

Необхідні матеріали для подання і терміни

- заява для отримання ґранту
- резюме (CV) з публікаціями
- опис проекту, науковий контекст досліджуваної теми, наукова новизна проєкту для україністики і очікувані результати (публікація і т.д.)
- докладний графік роботи над проектом і передбачуваний бюджет
- 2-3 рекомендаційні листи

Подання з усіма необхідними документами надсилати на електронну адресу НТШ-А до 1 березня 2018 року (grants@shevchenko.org). Остаточні рішення будуть прийняті у червні 2018 року.


 

Проект «Вікімандри» запрошує до участі у конкурсі статей про подорожі українською мовою

У рамках проекту всесвітньо відомої вільної онлайн-енциклопедії Вікіпедії «Вікімандри» оголошується конкурс з написання статей до вільного онлайн-путівника.

 

Конкурс «Підтримай Вікімандри українською» триватиме з 1 по 28 лютого 2018 року з метою наповнення інформацією вільного ілюстрованого онлайн-путівника про подорожі українською та іншими мовою.

 

Ідея конкурсу полягає у створенні нових та поліпшенні вже наявних статей у Вікімандрах українською мовою, а також створенні нових статей про Україну іноземними мовами.

 

У конкурсі можуть взяти участь усі охочі. Учасники мають бути зареєстровані у Вікіпроектах.

 

Призовий фонд конкурсу становить 16 тисяч гривень. Головний приз – туристична поїздка у межах України. 2-10 місця у загальному заліку – сертифікати в онлайн-магазинах на туристичне, велосипедне приладдя тощо.

 

Конкурс «Підтримай Вікімандри українською» дасть можливість поділитися своїми враженнями з мандрівниками та підготуватися до нових подорожей, популяризувати туристичну привабливість українських міст, містечок та сіл, їх історико-культурної спадщини та пам’яток природи, інших цікавих для мандрівників місць.

 

Під час написання нових та поліпшення вже наявних статей у Вікімандрах слід дотримуватись принципів описовості, спиратися на реальний досвід, справедливо оцінювати послуги (детальніше на сторінці Довідка). За приклад для написання та оформлення статей організатори рекомендують такі статті україномовного розділу Вікімандрів як «Київ»«Будапешт»«Севастополь»«Німецький розмовник»«На Говерлу і Прутецькі водоспади»«Мехіко (аеропорт)».

 

Сторінка конкурсу mandry.wikimedia.org.ua.

 

З пропозиціями щодо співпраці та запитаннями звертатися до організаційного комітету конкурсу: wmua-staff@wikimedia.org.ua


Семінар «Як зрозуміло писати про реформу освіти»

«Як зрозуміло писати про реформу освіти» — саме з таким меседжем завітають до Львова медіатренери та медіаексперти для проведення семінару. Захід відбудеться 15-16 лютого 2018 року. Дедлайн - 7 лютого 2018 року.

 

Організаторами є Академія української преси спільно з Національною спілкою журналістів України за підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу за фінансуванням Міністерства закордонних справ Німеччини.

 

Під час заходу тренери кваліфіковано дадуть пояснення, зокрема, щодо питань дошкільної освіти, її створення та фінансування зі сторони місцевих бюджетів. Обговорять нюанси початкової та середньої освіти, зміни, які потрібно чекати у освітньому просторі та як про них правильно написати. Торкнуться нововведень, які стосуються професійної та вищої освіти. Мовне питання також не залишиться поза увагою.

 

Участь у тренінгах є безкоштовною. Харчування за рахунок організаторів. Учасникам з інших міст надається місце у готелі за рахунок організаторів. Компенсація витрат на проїзд не здійснюється.

 

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсних засадах.

 

Заповнити заявку >>>

 

Заявки приймаються до 7 лютого 2018 року.

 

Інформація щодо участі буде наліслана за тиждень до дати проведення тренінгу.


 

Гранти на подорожі для українських митців

Індивідуальні міні-ґранти спрямовані на розвиток міжнародних мистецьких обмінів і посилення контактів українських та зарубіжних учасників з метою інтеграції сучасної української культури у світовий контекст. Максимальна сума гранту на особу до 5 000 грн. Сума добових для закордонних відряджень до 800 грн., для внутрішніх переїздів до 50% від добових.Програма надає підтримку на:


– презентаційні подорожі, які включають подорожі митців на запрошення іноземних організацій для представлення своїх творів на конкурсах та фестивалях; 
– участь у резиденціях та культурних акціях, які передбачають створення та подальшу презентацію культурного продукту. Право на участь мають:


– як молоді практикуючі митці, так і професіонали;
– у презентаційних подорожах – громадяни України;
– максимальна кількість людей, яка може подаватись на один грант – одна особа.Аплікант має подати заповнену аплікаційну форму, запрошення сторони організатора заходу, професійне резюме та портфоліо робіт. Для презентаційної подорожі необхідно також додати:


– опис робіт, що будуть представлені;
– інформацію про захід, в якому плануєте взяти участь;
– рекомендаційного листа фахівця.Благодійна програма діє протягом усього року. Аплікант повинен зробити подання до Фонду мінімум за чотири тижні до дати планованої поїздки. Документи приймаються поштою чи електронною поштою на адресу менеджера програми. Тривалість: протягом усього року.


Грант на проект “Культурні та творчі простори та місця”

Програмою передбачено фінансування одного єдиного проекту у розмірі 1,5 млн EUR. Проект повинен мати на меті підтримку інновації у культурному та креативному секторах. Дедлайн 05/02/2018


Проект має відображати такі цілі:

зближувати культурні та креативні простори та органи місцевого самоврядування;
допомагати краще освоювати громадські простори для соціального та міського відродження через призму культури;
обмін найкращою практикою щодо соціальної інтеграції та взаємовідносинами культурних і креативних просторів з їхніми околицями;
дослідження та обмін кращих практик культурних та креативних просторів з аспектами загальної економіки та інноваційними моделями для надання суспільних послуг.

Більше: https://ec.europa.eu/culture/calls/2017-s23_en.


100% спортивна стипендія на навчання у США (Sports and Study USA)

Вперше в Україні – стипендіальна програма для спортсменів «Sports and Study USA», що повністю покриває вартість навчання у рейтингових вишах США. 

Коротко про стипендію: 


– 100% покриття витрат на навчання, проживання та тренування;
– участь у всіх тренуваннях та іграх команди університету;
– проживання і харчування на кампусі обраного університу;
– диплом бакалавра чи магістра США за будь-якою спеціальністю; 
– можливість легально залишитися у США після закінчення вишу.

Вимоги до кандидатів на стипендію: 


– чоловіки/жінки, вік від 16 до 27 років;
– займатися одним із 27 видів спорту;
– мати підтвердження спортивних досягнень;
– володіти достатнім рівнем англійської;
– здати екзамени TOEFL або IELTS, SAT.

Офіційний провайдер спортивної стипендіальної програми в Україні – освітня агенція StudentLand TM. 

Спортивна стипендіальна програма діє протягом усього року, тому подаватися на програму можна в будь-який час.

 

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців