Огляд можливостей для представників ІГС

11.06.2018 13:06 можливості, ІГС, навчання, академія, школа, конкурси, гранти Версія для друку
264

огляд можливостейЯкщо ви прагнете професійного розвитку або реалізації свого потенціалу в громадському секторі, тоді зверніть увагу на добірку можливостей: навчання, тренінги та конкурси.

 

 

Літня школа з питань політики пам’яті в Україні «Як міста (не)пам’ятають»

ГО ЦСПП «Мнемоніка» оголошує набір учасників літньої школи «Як міста (не)пам’ятають». Школа відбуватиметься 6–10 серпня 2018 р. у м. Рівне.

 

 

Участь у літній школі можуть брати: студенти та студентки університетів, аспіранти та аспірантки, молоді вчені (до 35 років), вчителі та вчительки історії й інших суспільно-гуманітарних дисциплін, працівники і працівниці музеїв та архівів, представники і представниці ЗМІ, органів влади та громадських організацій.

 

 

Заявки на участь та резюме приймаються до 25 червня 2018 р. (до 23:00 год.). Форма заявки доступна за посиланням https://goo.gl/qrN6ee.

 

 

До участі в літній школі конкурсною комісією буде відібрано 20 учасниць та учасників із різних регіонів України. Про результати відбору Вас буде поінформовано до 9 липня 2018 р.

 

 

Деталі:https://biggggidea.com/opportunities/litnya-shkola-z-pitan-politiki-pamyati-v-ukrani-yak-mista-nepamyatayut/.

 

Перша Українська «Зелена академія»

Фонд ім. Гайнріха Бьолля запрошує до участі у першій Українській “Зеленій академії” — літній школі про принципи зеленої демократії та їхній потенціал в Україні. Школа відбудеться 13-19 серпня 2018 року в Карпатах.

 

 

Кінцевий термін подання заявок — 15 червня 2018 року, 23:59 год.

 

 

Участь у Зеленій академії є безкоштовною та відбувається на конкурсній основі. Розглянувши усі заявки, ми відберемо 25 учасників/-ць Академії. Про результати відбору повідомимо на початку липня 2018 року.

 

 

Фонд забезпечує учасникам/-цям проживання та харчування на час навчання.

 

 

Деталі та реєстрація:https://biggggidea.com/opportunities/persha-ukranska-zelena-akademiya/.

 

Проект USAID оголошує конкурсний відбір міст-партнерів

Проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» (Проект USAID МЕР) проводить конкурсний відбір міст-партнерів для надання підтримки щодо розробки довгострокових планів розвитку теплових мереж та оптимізації системи централізованого теплопостачання (ТЦ). 

 

Усі одержані заявки будуть ретельно розглянуті. Кожну заявку буде оцінено певною кількістю балів згідно критеріям відбору, що наводяться в кінці цієї заявки. У рамках даного конкурсу Проект USAID МЕР обере від одного до трьох міст партнерів.

 

Заявки мають бути надіслані до офісу Проекту USAID МЕР до 18:00 год., 20 червня 2018 року на електронні адреси: info@merp.org.ua та oberezina@merp.org.ua.  

 

Деталі:http://www.merp.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1043:2018-07-17-01-34-33&catid=79&Itemid=974&lang=uk.

 

Конкурс кращих практик молодіжної роботи

З метою відбору, відзначення і поширення кращих практик молодіжної роботи в Україні, Міністерство молоді та спорту України спільно з Програмою розвитку ООН започаткували в 2017 році Конкурс кращих практик молодіжної роботи в Україні.

 

 

До участі у конкурсі в 2018 році запрошуються учасники та учасниці, які мають успішні практики в наступних сферах молодіжної політики: участь молоді в процесах демократизації (забезпечення відкритості, прозорості, підзвітності органів влади, просування порядку денного демократичних реформ на рівні громади), освіта та просвітницька діяльність з прав людини, захист прав людини, просування рівності та недискримінації в українському суспільстві, розвиток механізмів забезпечення участі молоді в житті громади, підтримка молодіжних проектів та ініціатив, розвиток молодіжних громадських організацій, волонтерство, змістовне дозвілля для молоді та молодіжне таборування, інклюзивний розвиток (включення вразливих груп молоді), сталий розвиток та екологія, інше.

 

 

Кінцевий термін подачі – 1 вересня 2018 року.

 

 

Деталі:http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/37997.

 

 

Про результати конкурсу всі заявники будуть повідомлені листом на електронну пошту напочатку жовтня 2018 року.

 

Сьомий Тренінговий Інститут з прав людини для жінок

Болгарська фундація гендерних досліджень у партнерстві з організаціями «Адвокати за права людини» (Міннесота) та «Рівність зараз» оголошують прийом заявок на 7-й Тренінговий Інститут з прав людини для жінок.

 

До участі запрошуються юрист(к)и з Центрально-Східної Європи та нових незалежних держав, які працюють у громадських організаціях, що займаються тематикою прав людини або прав жінок. Витрати на участь, транспорт, проживання та харчування оплачуються організаторами.

 

Дедлайн - 13 липня 2018 року.

 

 

Деталі:https://gurt.org.ua/news/trainings/46150/.

 

Новий конкурс партнерів «Активні громадяни»

«Активні громадяни» – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.

 

 

Британська Рада оголошує відкритий конкурс партнерів програми на 2018-2019 роки та запрошує громадські організації, молодіжні центри та заклади вищої освіти до участі.

 

 

Проект передбачає проведення у 2018-2019 роках тренінгів із програми «Активні Громадяни» у громадах, семінарів для фасилітаторів (представники партнерських організацій, які проводять тренування активних громадян) партнерських організацій, участь найкращих фасилітаторів у міжнародних семінарах з підвищення кваліфікації, здійснення національних та міжнародних навчальних візитів активних громадян до інших країн-учасниць проекту.

 

 

Розгляд отриманих партнерських заявок передбачений у наступні терміни:

 

  • заявки отримані до 1 липня 2018 р., 24:00 год. будуть розглянуті до 16 липня;
  • останній термін прийому заявок 30 жовтня 2018 р, 24:00 год.

 

 

Деталі:http://www.britishcouncil.org.ua/ac-open-call-2018.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців