Освітяни області отримали нагороди та відзнаки. ФОТО

20.04.2017 13:28 Житомирська область, освітяни, нагороди, відзнаки, вручення, виставка Версія для друку
1776  

Учасники Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти-2017» та XX обласної педагогічної виставки «Сучасна освіта Житомирщини-2017» сьогодні, 20 квітня, отримали нагороди та відзнаки.

 

Нагородження переможців відбулось у Житомирському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти за участю голови Житомирської облради Володимира Ширми та т.в.о. начальника управління освіти і науки ОДА Ольги Липовецької.

 

Цьогоріч на Міжнародній виставці, яка відбулась у Києві 16-18 березня, Житомирську область представили 37 навчальних закладів та освітніх установ.

 

У конкурсах з тематичних номінацій золоту медаль отримали КЗ «Житомирський ОІППО» ЖОР, науково-методичний центр управління освіти Житомирської міської ради, Тетерівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Тетерівської сільської ради Житомирського району, ліцей № 25 м. Житомира, Житомирський центр розвитку дитини № 53 «АБВГДЕЙКА»; срібну медаль – Денишівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені В. Г. Бондарчука Тетерівської сільської ради Житомирського району; бронзову медаль – Народицький дошкільний навчальний заклад «Сонечко» Народицького району.

 

Також педагоги Житомирщини взяли активну участь у ХХ обласній педагогічній виставці «Сучасна освіта Житомирщини – 2017». На виставку подано 805 матеріалів педагогічних працівників дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів, працівників методкабінетів, центрів, ОТГ. Кращі з них відзначені дипломами.

 

Голова Житомирської облради Володимир Ширма та т.в.о. начальника управління освіти і науки ОДА Ольга Липовецька привітали учасників та переможців, вручили Почесні грамоти та подяки Міністерства освіти і науки України, золоті, срібні та бронзові медалі Всеукраїнської виставки «Сучасні заклади освіти-2017» та XX обласної педагогічної виставки «Сучасна освіта Житомирщини-2017».

 

Під час заходу у холі Інституту функціонувала виставка дитячих робіт навчальних закладів Тетерівської, Народицької та Вишевицької об’єднаних громад.

 

Довідково: Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» за своїм фаховим і науковим рівнем, змістовністю науково-практичної та ділової програми з найбільш важливих і актуальних питань галузі освіти, чисельністю учасників усіх ланок освіти та кількістю відвідувачів визнана найбільш рейтинговою та широкомасштабною в Україні.

 

Мета виставки - об’єднати учасників освітнього процесу в пошуку ефективних шляхів підвищення якості освіти, розвитку національних і міжнародних освітніх проектів і програм, сприяти встановленню ділових контактів, збагаченню досвідом, розвитку ініціативи в реалізації завдань, визначених сучасним розвитком нашої держави та надати можливість продемонструвати інноваційні досягнення та напрацювання навчальних закладів і наукових установ, представити сучасні засоби навчання, обладнання, інноваційні програми та рішення для впровадження в освітню практику.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців