Освітяни Житомирщини долучаються до освітньої реформи. ФОТО

26.10.2017 12:06 Житомирська область, освіта, реформа, ЗміниТИ, пропозиції, документи Версія для друку
440  

Представники освіти Житомирської області взяли участь у напрацюванні рішень для освітньої реформи.

 

Обговорення відбулися сьогодні, 26 жовтня, у рамках публічної консультації всеукраїнського туру «ЗміниТИ», організованого громадською організацією «Центр UA».

 

У заході взяли участь заступник начальника управління освіти і науки ОДА Ольга Липовецька, заступник директора Департаменту середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти та науки України Сергій Дятленко, представники управлінь та відділів освіти, навчальних закладів.

 

За словами організаторів, метою таких заходів, які відбуваються по всій Україні, є залучити усі зацікавлені сторони до прийняття рішень державної політики, стати архітекторами реформ – освітньої, медичної, виборчої системи.

 

«Сфера освіти постійно змінюється. Постійно створюються нові законодавчі акти. Без участі у реформі вчителів, представників освіти вона не буде розвиватися. Тому думки освітян будуть обов’язково враховуватися у подальших змінах», – зазначила Ольга Липовецька.

 

Учасники обговорення розглянули питання змін у Законі України «Про освіту», реформування післядипломної педагогічної освіти та сертифікації вчителів, перерозподілу повноважень між місцевою владою, управління освіти та школою, зовнішнього контролю якості освіти.

 

Нагадаємо, у рамках Всеукраїнського туру «ЗміниТИ» громади Житомирщини візьмуть участь у напрацюванні рішень у медичній, освітянській та політичній реформах.

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців