Отримай до 750 тис. грн на розвиток свого бізнесу – прийом документів продовжено до 25 вересня

11.08.2017 15:19 Житомирська область, бізнес, розвиток, підприємці, кредит, підтримка, обласний бюджет, Олексій Шатило Версія для друку
511

Підприємці Житомирщини можуть взяти кредит на розвиток свого бізнесу сумою до 750 тис. грн і терміном до 3 років та отримати компенсацію до 93 тисяч гривень із обласного бюджету (розмір облікової ставки НБУ на дату підписання договору). Прийом документів продовжено до 25 вересня 2017 року.

 

«Програма дає можливість відшкодування відсоткової ставки за кредитом для суб’єктів малого і середнього підприємництва області. Ця ініціатива Ігоря Гундича спрямована на те, аби наш бізнес мав можливість доступу до дешевого фінансового позичкового ресурсу», – сказав директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва ОДА Олексій Шатило.

 

Відшкодування можуть отримати ті представники бізнесу, які займаються обробленням деревини та виготовленням виробів з деревини та корка, виробництвом меблів, харчових продуктів, обробкою декоративного і будівельного каменю.

 

Претенденти повинні бути зареєстровані на території Житомирської області; не мати заборгованості перед державним і місцевими бюджетами зі сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів; реалізувати бізнес-проекти, спрямовані на створення нових робочих місць; працювати у межах вищезазначених видів діяльності.Претенденти мають отримувати кредити на:


• придбання устаткування, обладнання інших основних засобів виробничого призначення;

• модернізацію технологічного процесу виробництва з метою зниження його собівартості;

• удосконалення системи управління виробничим процесом;

• впровадження технологій енергоефективності у виробничий процес;

• розроблення нових видів продукції (товарів);

• промоцію бізнесу і пошук нових ринків збуту


Перелік банків-партнерів програми розширюється – крім державних, будуь долучені і приватні.Детальні умови та порядок надання відшкодування можна переглянути ТУТ.Усі документи необхідно подати до департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва Житомирської обласної державної адміністрації до 21.08.2017 року, за адресою: м. Житомир, вул. Мала Бердичівська, 25, каб. 204.Довідки можна отримати за телефонами: (0412) 47-44-92, 47-46-32.

 


 

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців