Пакет законопроектів щодо пенсійної реформи важливо ухвалити вже у вересні, - Володимир Гройсман

16.08.2017 16:39 Україна, Прем’єр-міністр, Володимир Гройсман, пенсійна реформа, законопроект Версія для друку
259

1Підготовлений Урядом України пакет законопроектів щодо пенсійної реформи, проголосований Парламентом у першому читанні на початку липня, важливо остаточно ухвалити вже у вересні і, таким чином, дозволити максимально швидко розпочати процес осучаснення пенсій для 9 млн пенсіонерів.

 

Про це сьогодні, 16 серпня, сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

 

Володимир Гройсман підкреслив, що мета урядової пенсійної реформи – відновити соціальну справедливість щодо людей праці, які «десятиліттями очікують на зміни».

 

«Вчора (15 серпня) я був у Дніпрі, зустрічався з пенсіонерами. Мені сказали: «Ми очікуємо на пенсійну реформу, на підвищення пенсій». І люди праві. Скільки пенсіонери можуть чекати? Вони десятиріччями чекають, аби система стала справедливою, - сказав Глава Уряду. - Ми знайшли правильний формат системи. Те, що ми пропонуємо, ніхто за 25 років не запропонував. Ми пропонуємо якісну, справедливу систему, яка дозволить у жовтні, а Парламент має проголосувати у вересні, підвищити пенсії для пенсіонерів».

 

Володимир Гройсман підкреслив, що наразі до законопроектів є багато поправок, які можуть зруйнувати розроблену Урядом систему і знівелювати ті цілі, які сьогодні закладає Кабінет Міністрів.

 

«Є багато поправок, і вони можуть знищити цей (пакет) законопроектів. Саме тому, завдання - врятувати його від модифікацій і отримати підтримку», - підкреслив Глава Уряду і нагадав, що в першому читанні пропозицію Уряду підтримали 282 народні депутати.

 

«Тож вже у вересні треба вийти на фіналізацію рішень. Ми готові запровадити підвищення пенсій», - зазначив Володимир Гройсман.

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців