ПАТ «Укрзалізниця» попереджає про відповідальність за наслідки вандалізму у поїздах

6.06.2018 15:57 ПАТ "Укрзалізниця", поїзд, вандалізм, відповідальність, вікна, предмети Версія для друку
272

За час експлуатації швидкісних поїздів Інтерсіті+ та Інтерсіті пошкоджено 570 бокових салонних вікон та 45 лобових кабін керування електропоїздом, для заміни яких використали більше 11 млн грн.

 

Про це повідомляє відділ охорони праці Філії «Українська залізнична швидкісна компанія» публічного акціонерного товариства «Українська залізниця».

 

За інформацією ПАТ «Укрзалізниця», у результаті кидання у поїзд, що рухається, важких предметів (найчастіше – каменів) пошкоджено 570 бокових салонних вікон та 45 лобових кабін керування електропоїздом. На заміну бокових салонних вікон витрачено 4 255 012,03  грн.. відновлення лобових стекол 7 220 905,69 грн.

 

Філія «Українська залізнична швидкісна компанія» ПАТ «Укрзалізниця» попереджає, що дії хуліганів не лише наносять значну матеріальну шкоду державі та дискомфорт пасажирам, але й несуть загрозу безпеці руху, чим наражають пасажирів, персонал залізниці та самих себе на небезпеку.

 

З метою недопущення виникнення аварійних випадків проводиться системна робота з забезпечення безпеки руху, постійно здійснюється підвищення кваліфікації працівників. Однак, питання уникнення протиправних хуліганських дій найбільше залежить від відповідальності та обачності громадян.

 

Закликаємо громадян, які стануть свідками актів незаконного втручання в діяльність залізничного транспорту та вандалізму, повідомляти про ці випадки залізничників та працівників поліції. Правопорушники нестимуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

 

 

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців