Павло Розенко: Надходження від ЄСВ порівняно з попереднім роком зросли майже на 37%

14.11.2017 09:26 Україна, Павло Розенко, підвищення, ЄСВ, розмір, доходи, державний бюджет Версія для друку
230

Внаслідок підвищення розміру мінімальної заробітної плати до 3200 грн станом на сьогодні, суттєво зросли доходи як Державного бюджету України, так і Пенсійного фонду України.

 

Про це під час загальнонаціональної презентації результатів комплексного дослідження на тему: «Створення сприятливого середовища для сталого підприємництва» заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

 

«В цілому з початку року надходження від єдиного внеску склали  майже 130 млрд. грн. Це майже на 35 млрд. грн. або на 36,7 %, більше, ніж у відповідному періоді минулого року», - сказав він.

 

Не справдились, за словами Віце-прем’єр-міністра, і «катастрофічні прогнози» деяких політиків щодо зростання рівня безробіття через підвищення мінімальної зарплати. «Навпаки, ми бачимо позитивні тенденції. Сьогодні на обліку в центрах зайнятості приблизно на 60 тисяч безробітних менше, ніж за аналогічний період минулого року», - зазначив Павло Розенко.

 

Він також зауважив, що протягом року спостерігається зростання кількості платників єдиного соціального внеску, у тому числі серед фізичних осіб-підприємців.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців