Пенсійна реформа спрямує усі ресурси на збільшення розміру пенсій

19.09.2017 17:47 Уряд, пенсійна реформа, пенсії, кошти, Пенсійний фонд, збільшення, забезпечення Версія для друку
285

1Міністр соціальної політики Андрій Рева заявив про домовленість з міжнародними партнерами про фіксацію дефіциту Пенсійного фонду на існуючому рівні та підвищення розміру пенсійного забезпечення за рахунок збільшення власних надходжень пенсійної системи, в рамках проведення пенсійної реформи.

 

"Ми переконали наших партнерів з МВФ у тому, що при нинішньому розмірі пенсій направляти усі наявні ресурси на ліквідацію дефіциту Пенсійного фонду є просто не справедливо. І наші колеги погодилися з тим, що сума дефіциту на 4 роки фіксується, а усі власні надходження Пенсійного фонду спрямуються на підвищення пенсій людям", - пояснив Міністр.

 

Через 4 роки, після реформування та стабілізації пенсійної системи, поряд із плановим підвищенням пенсійного забезпечення розпочнеться процес зменшення дефіциту Пенсійного фонду.

 

Збільшення надходжень до пенсійної системи, у свою чергу, відбуватиметься природнім шляхом за рахунок реального росту економіки та її детінізації.

 

"Ресурси для підвищення розміру пенсій будуть забезпечені за рахунок детінізації економіки, і це не теорія, а вже існуюча практика. Станом на сьогодні, завдяки крокам Уряду щодо збільшення розміру мінімальної зарплати та запровадженню реальної відповідальності для недобросовісних роботодавців, вдалося акумулювати усі необхідні ресурси для проведення наступного етапу пенсійної реформи – осучаснення пенсій для усіх пенсіонерів", - резюмував Андрій Рева.

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців