Переселенці та учасники АТО Житомирщини можуть отримати гранти на розвиток бізнесу

15.12.2017 09:39 Житомирська область, учасники АТО, переселенці, грант, бізнес, навчання, заявки Версія для друку
233

1Внутрішньо переміщені особи, учасники АТО, які проживають у Житомирі та Житомирській області можуть долучитися до участі у програмі із розвитку самозайнятості та професійної орієнтації.

 

Організатор проекту – Фонд громади Житомира у співпраці із Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Уряду Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії (DFID ‐ UK Department for International Development).

 

До участі у проекті запрошуються: внутрішньо переміщені особи (ВПО) з Донецької, Луганської областей та Криму, учасники АТО та місцеві мешканці віком 18-60 (жінки та чоловіки).

 

Вимоги до учасника: самозайняті особи, а також ті, хто має бажання пройти навчання та отримати нову спеціальність або підвищити кваліфікацію.

 

Програма передбачає видачу грандів на придбання обладнання: для самозайнятості до 625 фунтів стерлінгів. А також оплату курсів професійної орієнтації – до 350 фунтів стерлінгів.

 

Як долучитися до проекту? Зателефонувати до Фонду громади Житомира за номерами: 093-718-64-27 (Марина), 050-712-59-70 (роб.), (412) 46-10-86 (роб.), 068-991-64-63 (Віктор) та подати коротку заявку на співбесіду. Завітати до офісу Фонду громади Житомира для короткої бесіди та заповнити анкету учасника.

 

Надати копії наступних документів: довідку ВПО (лише для переселенців); посвідчення учасника АТО, усіх сторінок паспорту та ідентифікаційного коду.

 

Заявки на участь у програмі приймають до 30 грудня 2017 року (включно).

 

Передбачається конкурсний відбір кандидатів на участь у програмі.

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців