Переселенці Житомирщини відтепер можуть отримувати безоплатну правову допомогу

6.11.2015 16:20 Версія для друку
770

Сьогодні у Житомирі відбулося відкриття мобільного консультативного пункту безоплатної правової допомоги для внутрішньо переміщених осіб.

 

У заході взяли участь заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута, начальник Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олег Горай, радник Міністра соцполітики з питань вимушених переселенців в Житомирській області Максим Свірський та заступник директора Координаційного центру з надання правової допомоги Віталій Баєв.

 

Такий пункт, у якому працюватимуть співробітники Житомирського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та адвокати, буде проводити виїзні консультації з юридичних питань та, за потреби, представляти інтереси переселенців у судах.

 

«Ми всі чудово розуміємо, що велика кількість внутрішньо переміщених осіб на території області (більше 7 тисяч) кожного дня потребує вирішення різних життєво важливих питань. Мобільний пункт створено для того, щоб полегшити життя переселенців, максимально наблизити необхідні послуги до людей. Ми дуже хочемо, щоб усі внутрішньо переміщені особи відчували себе на Житомирщині максимально комфортно та могли мати такі ж можливості, як і корінні жителі»,– зазначив Ярослав Лагута.

 

Начальник Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олег Горай повідомив, що такі центри безоплатної правової допомоги для внутрішньо переміщених осіб мають на меті у випадку порушення законних прав та інтересів надавати необхідну юридичну допомогу, яка буде оперативною та якісною.

 

Звертатися з юридичних питань можна за телефоном «гарячої лінії»: 097-414-73-93.

 

2

 

4

 

5

 

7

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців