Перевізники виконали доручення Ігоря Гундича: приміські маршрутки можна відслідкувати онлайн

24.05.2017 10:15 Житомирська область, перевізники, маршрутки, приміські, онлайн, доручення, Ігор Гундич Версія для друку
628

Перевізники приміських маршрутів виконали доручення голови ОДА Ігоря Гундича щодо оснащення автомобільного транспорту приміських маршрутів GPS-трекерами.

 

Про це Ігор Гундич повідомив сьогодні, 24 травня, на своїй сторінці у Facebook.

 

«Тепер і рух приміських автобусів видно на Dozor. Нарешті! Бо думав знову збирати нараду. Перевізники звітують, що виконали моє доручення щодо встановлення GPS-трекерів. Тепер 53 транспортні засоби, що працюють на маршрутах № 102, 104, 106, 108, 121, 125, 126, можна відслідкувати онлайн та спланувати свою поїздку. Ще близько 20 транспортних засобів на маршрутах № 110, 127 будуть із трекерами після визначення постійного перевізника. Хочу попередити перевізників, щоб не розслаблялися! Я пам’ятаю про доручення щодо забезпечення належного санітарно-технічного стану. За тиждень розпочинаю «обкатки» маршрутів», – зазначив голова ОДА.

 

Також Ігор Гундич закликає усіх повідомляти йому особисто про стан транспортних засобів, що працюють на приміських та міжміських маршрутах.

 

За інформацією програмістів системи Dozor, управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму ОДА через свою систему спостерігає розширений онлайн-моніторинг: працівники бачать відповідність графікам руху, перевищення швидкості автомобілів, можуть переглянути історію руху за певний період, пройдений кілометраж. Крім того, у системі видно, чи заїжджав автомобіль на проходження технічного огляду, де він був поза маршрутом після закінчення роботи або під час руху.

 

 

Нагадаємо, Ігор Гундич давав 3 місяці перевізникам на встановлення GPS-трекерів.

 

1

 

2

 

1

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців