Перший інклюзивно-ресурсний центр області відкриють в Новогуйвинській гімназії 1 вересня

25.05.2018 16:00 медіатека, ресурсна кімната, Новогуйвинська гімназія, Лариса Шевчук, Житомирщина Версія для друку
355  

У Новогуйвинській гімназії більше місяця працює ресурсна кімната і медіатека, а з початку нового навчального року буде відкритий перший в області інклюзивно-ресурсний центр.

 

 

Для оцінки роботи ресурсної кімнати і медіатеки сьогодні, 25 травня, до гімназії приїхали начальник управління освіти і науки Житомирської ОДА Лариса Шевчук, представниця Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців в Україні Віра Шелест, молодший польовий радник з питань захисту Аніта Ронер та радник з довгострокових рішень Юрій Арнаутов.

 

 

Саме завдяки міжнародній підтримці Новогуйвинська гімназія змогла облаштувати першу в області ресурсну кімнату орієнтовану на адаптацію психологічного та фізичного здоров'я дітей з особливими потребами.

 

 

Оглядаючи медіатеку та ресурсну кімнату Віра Шелест наголосила: «Проект втілювався досить легко і результат був швидким та якісним. Ми дякуємо за цю роботу керівництву області, керівництву гімназії. Адже саме це дало змогу із самого початку запевнитися, що робота буде виконана на такому високому рівні. Сподіваємося, що це стане прикладом і головне – матиме результат для навчання дітей. Нам було приємно робити внесок у їх майбутнє».

 

 

Директор гімназії Людмила Мозгових запросила всіх 1 вересня приїхати вже на урочисте відкриття інклюзивно-ресурсного центру, який став першим, де вже розпочалися роботи з облаштування.

 

 

Нагадаємо, що 22 травня Microsoft оглянули Романівську гімназію, де працює проект НУШ та діти вчаться за програмою «Розумники».

 

 

Довідково. У Новогуйвинській гімназії навчається 9 дітей з особливими освітніми потребами та 8 дітей внутрішньо переміщених осіб.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців