Перша Хореографічна Асамблея в Житомирі

22.10.2015 12:17 Версія для друку
1139

З нагоди святкування 100-річчя від дня народження Заслуженої артистки України, балерини, житомирянки Наталії Скорульської відбулася прес-конференція.


Вона присвячена проведенню заходу «Перша Асамблея з нагоди 100-річчя від дня народження Н.Скорульської». Спікерами прес-конференції виступили: голова Житомирської громадської організації «Центр хореографічного мистецтва ім. Н.Скорульської» Інна Бурдейна, голова Житомирської обласної молодіжної громадської організації «ХХІ покоління» Віталій Сівко, представниця БО «Фонд родини Розенблат».


7 листопада цього року в рамках Асамблеї в Житомирській обласній філармонії ім. С.Ріхтера відбудеться Відкритий обласний фестиваль хореографічного мистецтва з Премією ім. Н.Скорульської та проводитимуться майстер-класи провідних педагогів-хореографів України.


Мета заходу полягає в ознайомленні з життям та творчістю Н.Скорульської, пробудженні національно-патріотичного духу нашого народу крізь призму її творчості, виявленні обдарованої та талановитої до занять хореографією дітей та молоді, пропаганді і популяризації хореографічного мистецтва на Житомирщині, відродженні та примноженні високого рівня хореографічного мистецтва на основі фольклорної спадщини краю та сучасних напрямків розвитку танцю з використанням передового досвіду ведучих хореографів України та світу.


У конкурсі братимуть участь творчі колективи та окремі виконавці від 3 до 25 років та старші у різних номінаціях. Це будуть таланти не тільки з Житомира та області, а й з інших міст України. Загалом взяти участь в конкурсі планує більше десяти танцювальних колективів.


Конкурс відбудеться в номінаціях: класичний танець, народний танець, сучасний танець.


До складу журі запрошені провідні педагоги-хореографи, діячі культури і мистецтв, Народні та Заслужені артисти України, а також члени родини Скорульських.


Усі учасники Асамблеї будуть нагороджені пам’ятними подарунками та дипломами, а переможцю буде вручено Гран-Прі – грошова премія ім. Н. Скорульської.


Натомість глядачам обіцяють масу позитивних емоцій та ювілейний подарунок – сучасну балетну виставу «Бал-маскарад» на музику Дж. Верді у виконанні студентів Київського державного хореографічного училища.

Заявки на участь в конкурсі приймаються до 31 жовтня 2015 року на e-mail avante_dance@mail.ru - оргкомітет Асамблеї.
Організатори чекають усіх небайдужих до мистецтва танцю та до розвитку підростаючого покоління Житомирщини у сучасній Україні.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців