Перший літак приземлився в Житомирі. ФОТО

29.01.2016 16:05 Версія для друку
671  

Сьогодні, 29 січня, в аеропорту м. Житомира здійснив посадку перший літак.  Летовище поки не функціонує на повну силу - на даний час працюватиме як база для технічного обслуговування, але вже незабаром планується здійснювати пасажирські перевезення.

 

«Без сумніву сьогоднішня подія має надзвичайно важливе значення не лише для Житомира, а й для області в цілому. Якісне транспортне сполучення дозволить підвищити інвестиційну привабливість нашого регіону», - зазначив голова облдержадміністрації Сергій Машковський.

 

Керівник області подякував голові правління компанії «YANAIR» Олексій Янчуку та Житомирському міському голові Сергію Сухомлину за реалізацію даного проекту.

 

«Цей надважливий інвестиційний проект окрім інфраструктурної складової забезпечить додаткове наповнення місцевого бюджету і створення нових робочих місць, а це я пріоритетним напрямком нашої роботи сьогодні», - сказав керівник області.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців