Перший результат роботи Координаційної ради – старт конкурсу на гранти для громадських організацій

21.06.2017 13:20 Житомир, Координаційна рада, засідання, гранти, громадськість, підтримка, перше рішення Версія для друку
483  

З 1 липня розпочати прийом документів на конкурс і підтримку ініціатив громадськості, на що із обласного бюджету виділено 1 млн грн, – таке рішення стало першим, за яке проголосувала Координаційна рада при ОДА сьогодні, 21 червня, під час свого першого засідання.


Оголошення про прийом документів зі зразками для заповнення та умовами конкурсу буде опубліковане на сайті ОДА завтра, 22 червня. Сам прийом ініціатив від громадськості стартує з 1 липня та триватиме до 30 липня включно. Одна громадська організація зможе підготувати 1 проект та отримати на його реалізацію грант. Оптимальна сума гранту – до 100 тис. грн., проте розглядатимуться проекти і з іншими бюджетами.


Після завершення прийому документів Координаційна рада шляхом індивідуального оцінювання за визначеними критеріями визначить переможців. Крім того, громадські організації будуть запрошені до публічної презентації своїх ідей.


Нагадаємо, голова ОДА Ігор Гундич сьогодні представив членів Координаційної ради та наголосив, що очікує від них результатів та порад.


Слідкуйте за новинами!

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців