Під час пожежонебезпечного періоду усі підрозділи мають співпрацювати, – Геннадій Зубко

4.05.2018 12:53 Житомирська область, ДСНС, засідання, пожежонебезпечний період, співпраця, Геннадій Зубко, Олексій Ясюнецький Версія для друку
233

В Україні настає пожежонебезпечний період, під час якого основне питання – це людське життя. Усі підрозділи в регіоні мають налагодити співпрацю, аби не було загроз для населення.

 

Про це сказав сьогодні, 4 травня, Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко під час позачергового засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС. У засіданні також взяв участь заступник голови ОДА Олексій Ясюнецький.

 

«В деяких областях України вже 5 клас пожежної небезпеки. Основне питання – це людське життя. Кожен підрозділ свою роботу знає. «Запобігти, врятувати, допомогти» працює, якщо до цього підійти професійно. Наша маршрутна карта – це співпраця усіх підрозділів на місцях. Відповідальність лягає на голів областей», – сказав Геннадій Зубко.

 

Також він додав, що найчастіше пожежі виникають через неправильну поведінку людей на природі, тому необхідно підвищити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення.

 

Крім цього, на засіданні підняли питання і відпочинку людей на водоймах – областям необхідно провести інвентаризацію водойм для купання, а пляжі зробити безпечними.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців