Підготовка критичної інфраструктури до зимового періоду має стати першочерговим питанням для місцевої влади

12.10.2018 15:40 Житомирська область, опалювальний сезон, ДСНС, засідання, Ігор Гундич Версія для друку
128

Підготовка технічного стану критичної інфраструктури до початку опалювального сезону і роботи в зимовий період має стати зараз пріоритетним і першочерговим питанням для місцевої влади.

 

Про це на засіданні оперативного штабу ДСНС сьогодні, 12 жовтня, наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

 

У засіданні взяв участь голова Житомирської ОДА Ігор Гундич.

 

«Місцева влада має вчасно і якісно підготувати критичну інфраструктуру до проходження опалювального сезону. А не починати діяти у момент підключення тепломереж, подачі тиску або підвищення температури теплоносія, як це відбувається у багатьох випадках при пониженні температурного режиму до критичної позначки у зимовий період. Це має бути системна робота», – наголосив Геннадій Зубко.

 

На сьогодні для забезпечення проїзду в осінньо-зимовий період У Житомирській області можливе залучення 364 одиниць техніки. Триває підключення котелень для опалення. Більшість об’єктів соціального значення вже опалюються.

 

«Зима близько. Вже маємо бути максимально готові до похолодання і забезпечення проїзду. Садочки, лікарні до опалення почали підключати, але за 3 дні початок опалювального сезону, тому треба активізувати роботу на інших об’єктах», – зазначив Ігор Гундич.

 

Під час засідання розглянули питання підготовки дорожньо-транспортної інфраструктури, розгортання оперативних штабів при зниженні температури або виникненні надзвичайних ситуацій.

 

За результатами засідання всім органам влади і службам у координації з місцевим самоврядуванням дані відповідні доручення.

 

Нагадаємо, за дорученням голови ОДА Ігоря Гундича в області підключають до опалення заклади соціальної сфери.

 

1

 

2

 

8

 

3

 

5

 

6

 

7

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців