Підприємці Житомирщини можуть отримати 200 тис. грн компенсації за кредит у півтора мільйони гривень

15.01.2018 18:38 Житомирська область, підприємництво, кредит, відшкодування, кошти, Олексій Шатило Версія для друку
224

1Понад 200 тис. грн компенсації можуть отримати підприємці Житомирщини, які скористаються програмою пільгового кредитування від Житомирської ОДА. За кредит, сумою 1,5 млн грн облдержадміністрація компенсує облікову ставку НБУ (зараз це 14,5%), тобто понад 200 тис.грн.

 

Про це повідомляє департамент економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва ОДА.

 

«Облікова ставка НБУ зараз складає 14,5%, а це значить, що і сума відшкодування з обласного бюджету збільшиться. Наприклад, якщо підприємці беруть кредит під 20% річних, ми їм відшкодовуємо 14,5% і підприємцю залишається виплатити лише 5,5% Максимальна сума, яку ми відшкодовуємо – трохи більше, ніж 200 тис. грн. Тож виходить, що за рахунок цієї ставки, бізнесмени можуть дешево брати кредити», – сказав він.Також зросла верхня межа пільгового кредиту – з 2018 року Житомирська ОДА збільшила її до 1,5 млн. грн.

 

Протягом 3 місяців департамент економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва ОДА на конкурсній основі приймає бізнес-проекти на пільгове кредитування із частковим відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами.Участь у конкурсі можуть приймати суб’єкти підприємництва, які отримали кредити у 2018 році.Банки-партнер програми – ПАТ КБ «ПриватБанк», АТ «Ощадбанк», ПАТ «Укрексімбанк», ПАТ АБ «Укргазбанк», ПАТ «Кредобанк», ПАТ «Банк інвестицій та заощаджень».

 

Претенденти на отримання відшкодування частини відсоткової ставки за кредитами повинні відповідати наступним вимогам:

 

• зареєстровані на території Житомирської області.
• не мають заборгованості перед державним і місцевими бюджетами зі сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів.
• реалізують бізнес-проекти, спрямовані на створення нових робочих місць.
• працюють у межах видів діяльності, визначених Порядком.

 

Детальні умови участі у конкурсі, зразок заявки на участь у конкурсі та перелік документів, які подаються суб’єктами підприємництва читайте тут.Документи необхідно подати до департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва Житомирської ОДА до 02.04.2018 року, за адресою: м. Житомир, вул. Мала Бердичівська, 25, каб. 206.


Детальну інформацію також можна отримати за телефонами: (0412) 47-44-37, 47-44-92 та в банках-партнерах Програми або відсканувавши QR-код.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців