Після особистих прийомів у Ігоря Гундича питання жителів області вирішуються

8.09.2017 09:05 Житомирська область, голова адміністрації, Ігор Гундич, особистий прийом, вирішення питань Версія для друку
234

1До голови Житомирської ОДА Ігоря Гундича надходить багато звернень стосовно допомоги на лікування, отримання земельних ділянок, виділення грошової допомоги та інше. Після особистих прийомів особисті питання жителів області вирішуються.


Про це повідомили у відділі звернень апарату Житомирської ОДА.


Так, до Ігоря Гундича звернувся житель с. Глибочиця, батько якого потребує лікування гемодіалізом. Питання було вирішено – і з серпня 2017 року пацієнт проходить гемодіаліз у Житомирській обласній клінічній лікарні ім. О.Ф. Гербачевського. До цього чоловіку надавали допомогу у м. Бердичеві.


Також до Ігоря Гундича звернулася мати загиблого учасника АТО, якій безкоштовно встановили лічильник, а 21 серпня у будинку було відновлено газопостачання.


Крім цього, керівник області пообіцяв жінці сприяння у забезпеченні матеріалами для відновлення покрівлі будинку після пожежі. Станом на сьогоднішній день матеріали завезені та оброблюються для подальшого використання у відновлені покрівлі. «Всі матеріали вже є, зараз їх треба обробити і потім вже розпочинати роботи. Дякую велике за турботу, за те, що допомагаєте», – каже жінка.


Голова ОДА Ігор Гундич допоміг ще одній жінці з інвалідністю у вирішенні питання з житлом, так як вона втратила власне внаслідок пожежі. Черняхівська райдержадміністрація знайшла декілька відповідних варіантів, а далі вже вирішуватиме жінка.


Нагадаємо, для того, аби потрапити на особистий прийом до голови ОДА Ігоря Гундича, вам необхідно залишити свої координати та проблемне питання у відділі роботи із зверненнями громадян за тел. 47-50-04 або за адресою м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 1. І вас запросять на визначену дату.

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців