Питання учасників АТО обговорювалися Тетерівською громадою

25.02.2016 10:01 Версія для друку
1008  

24 лютого у с. Тетерівка пройшла 4-а сесія І скликання Тетерівської сільської ради. У пленарному засіданні взяли участь голова Житомирської обласної ради Анжеліка Лабунська, депутати обласної ради Ігор Рибинський та Володимир Кропивницький, депутат Житомирської районної ради Тетяна Парфентієва, голова ГО «Всеукраїнське об’єднання Майдан Житомирської області» Наталія Волинець, житомирська письменниця та поетеса Марія Зіновчук, старости, представники виконавчого апарату та громадськості.


Після офіційного відкриття пленарного засідання з вітальним словом виступила Анжеліка Лабунська, яка зазначила, що Тетерівська територіальна громада одна із тих, що об’єдналися першими. Голова обласної ради відзначила особисті заслуги сільського голови Тетерівської громади Валентини Ільницької та вручила їй іменний годинник від Верховної Ради України й Подяку від обласної ради.


Окрім поточних питань діяльності громади, до порядку денного сесії було внесено питання з пріоритетних напрямків державної політики, зокрема організація діяльності Центру надання адміністративних послуг у громаді, перейменування вулиць населених пунктів Тетерівської громади з метою реалізації процесу декомунізації, питання соціального захисту населення та допомоги учасникам АТО та членам їхніх родин.


Валентина Ільницька зазначила, що зараз першочерговим є виділення земельних ділянок учасникам АТО. З 12 звернень, що надійшли з цього питання, за погодженням земельної комісії сесією затверджено рішення про надання земельної ділянки 7 сім’ям, а решта внесені до черги й отримають ділянку, як тільки надійде інформація від землевпорядника про наявні землі. Сесією також затверджено виділення матеріальної допомоги 11 учасникам АТО: десятьом – у розмірі 1000 грн та одному (важкопораненому) – 3000 грн.


Голова ГО «Всеукраїнське об’єднання Майдан Житомирської області», член громадської ради при Житомирській облдержадміністрації Наталія Волинець зазначила, що першочергово в об’єднаній громаді має бути проведена інвентаризація земель. За її словами, у Тетерівській громаді проживає не так багато родин учасників АТО, тому виділення їм земельних ділянок має відбутися у найкоротші терміни.


«Це добре, коли громада об’єднується. Ми знаємо свою територію, свою землю. Знаємо, за що ми можемо боротися, на що ми маємо право, а на що ні. Зараз все відбуватиметься прозоро», – сказала Наталія Волинець.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців