Понад 1,7 млн грн компенсації отримали домогосподарства та агропідприємства з обласного бюджету

20.11.2017 15:27 Житомирська область, компенсація, господарства, агропідприємства, обласний бюджет, АПК Версія для друку
336

У 2017 році домогосподарства та агропідприємства Житомирщини отримали 1 млн 733 тисяч гривень компенсації з обласного бюджету. Відшкодування виплачені за закуплені установки індивідуального доїння, органічне виробництво, приріст поголів’я корів та закуплені племінні нетелі.

 

Про це повідомляє управління агропромислового розвитку ОДА.

 

За інформацією управління, 1 млн 598 тис. грн отримали 247 господарств населення області, які подали заявки на відшкодування вартості закуплених установок індивідуального доїння.

 

Підтримку з обласного бюджету за виробництво органічної продукції у розмірі 94 тис. 651 грн отримали 3 підприємства – ПОСП «Зоря» с. Стремигород Коростенського району, ПП «Галекс-Агро» с. Стриєва та ТОВ «Цефей-Груп» с. Броники Новоград-Волинського району.

 

20 тисяч гривень за приріст поголів’я корів виплатили з обласного бюджету СФГ «Злагода» Любарського району – по 2 тисячі гривень за 10 голів ВРХ.

 

А також по 10 тисяч гривень часткового відшкодування отримали 2 домогосподарства в Овруцькому районі за закуплені племінні нетелі.

 

Керівник СФГ «Злагода» Олексій Бугира зазначає, що цей напрям програми потрібен насамперед для невеликих фермерських господарств: «Ці кошти є реальною підтримкою для розвитку тваринництва у селі. Сьогодні у мене в господарстві вже 80 голів і за 10 з них я отримав дотацію з обласного бюджету. І хоча компенсація не така велика, як хотілося б, проте це стимулює мене, як керівника, до збільшення кількості молочних корів в господарстві».

 

Також аграрії Житомирщини можуть отримати відшкодування за посіви льону і гречки. Заявки та документи управління продовжує приймати до 1 грудня 2017 року.

 

За детальною інформацію про отримання дотацій звертайтеся до управління агропромислового розвитку ОДА за адресою: майдан ім. С.П. Корольова, 3/14, телефон: (0412) 47-47-50.

 

Нагадаємо, що жителі області продовжують подавати заявки на відшкодування вартості установок індивідуального доїння.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців